زمان اجرای بسته جدید ترافیكی پایتخت منوط به تصمیم استانداری

زمان اجرای بسته جدید ترافیكی پایتخت منوط به تصمیم استانداری

به گزارش بیمه خانه رئیس كمیسیون حمل و نقل و ترافیك شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به توافق سه جانبه میان شورای شهر تهران، معاونت ترافیك و پلیس راهور برای بسته ترافیكی، اظهار داشت: زمان اجرای این بسته توسط استاندار تهران اعلام خواهد شد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، محمد علیخانی در حاشیه جلسه علنی امروز شورای شهر تهران درباب بسته ترافیکی که از طرف شورا ارائه شده بود، اظهار داشت: این پیشنهادات در شورای ترافیک تهران مورد بررسی و توافق شورای شهر، معاونت ترافیک و پلیس راهور قرار گرفت؛ این بسته در شورای ترافیک تهران به تصویب رسیده که زمان اجرای آن توسط استاندار تهران اعلام خواهد شد.
وی با اشاره به ضرورت ساماندهی مشکلات ترافیکی که هم اکنون به وجود آمده است، اظهار نمود: در این بسته ترافیکی به جز رعایت فاصله اجتماعی در مترو و اتوبوس، مراکز تجاری، ادارات و... نیز دیده شده است و ورود تاکسی های اینترنتی، آژانس ها و سرویس ادارات مدارس به محدوده رایگان است.
علیخانی تاکید کرد: هم اکنون ناوگان حمل و نقل عمومی با یک سوم ظرفیت خود فعالیت می کند در صورتیکه در ایام غیرکرونایی پنج میلیون مسافر داشت. در شرایط فعلی تعداد مسافران به یک میلیون مسافر رسیده است.
منبع:

1399/02/28
14:28:43
5.0 / 5
2562
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane