سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد خبرداد

انسداد تمام ورودی های مناطق تفریحی و گردشگری ملارد

انسداد تمام ورودی های مناطق تفریحی و گردشگری ملارد

به گزارش بیمه خانه سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد ضمن درخواست از شهروندان برای خانه ماندن در روز 13 بدر اظهار داشت: تمام ورودی های مناطق تفریحی و گردشگری در سطح شهرستان ملارد مسدود شده است.به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، سجاد برنجی در تشریح آخرین اقدامات انجام شده در شهرستان ملارد برای مقابله با كرونا ویروس اظهار داشت: باتوجه به اینكه شهرستان ملارد اماكن تفرجگاهی و تفریح دارد و شهروندان از سایر نقاط استان تهران و حتی كشور برای بهره مندی از این اماكن و تفریح و گذران اوقات فراغت به شهرستان ملارد می آیند پس با شیوع ویروس كرونا ویروس ضمن پوزش از همه شهروندان در این شرایط نمی توانیم پذیرای این شهروندان باشیم.

وی اضافه كرد: تمامی ورودی های مناطق تفریحی و تفرجگاهی شهرستان ملارد مسدود شده است و پذیرای گردشگران نخواهد بود. در حقیقت امكان تردد افراد غیر بومی به این مناطق به هیچ عنوان وجود ندارد. بر همین مبنا از همه شهروندان درخواست می شود به این مناطق نیایند چونكه مجبور خواهند شد، برگردند.

برنجی افزود: مصوبه ای در شهر ملارد داشتیم كه اعمال محدودیت های ترافیكی بیشتری داشته باشیم. پس برای ورود به شهر ملارد برخی از نقاط و ورودی های شهر ظرف امروز و فردا بسته خواهد شد و تنها چند ورودی شهر باز می ماند تا امكان كنترل دقیق را داشته باشیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان ملارد در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینكه شهر ملارد مرز طبیعی با استان همجوار یعنی البرز و شهرستان های همجوار در استان تهران ندارد، اظهار داشت: ورودی و خروجی های ملارد زیاد است پس مجبور هستیم محدودیت های ترافیكی را به تدریج اعمال نماییم تا زندگی روزمره شهروندان گرفتار اشكال نشود.

وی اضافه كرد: در مناطق روستایی نیز تنها ورودی های اصلی روستاها باز است و مسیرهای فرعی بسته شده تا بتوانیم طبق مصوبه ای كه داشته ایم با همكاری دهیاران و نیروهای بسیج كنترل ورود و خروج روستاها را داشته باشیم تا ان شاءالله شاهد قطع زنجیره شیوع ویروس كرونا ویروس باشیم.

برنجی درباره روند فعالیت بخش حمل و نقل عمومی در سطح شهرستان نیز اظهار داشت: ضدعفونی و گندزدایی وسایل حمل و نقل عمومی بطور مرتب صورت می گیرد. اتوبوس ها توسط خود شهرداری ها ضدعفونی می شود و برای تاكسی ها نیز مواد ضدعفونی كننده در اختیار رانندگان قرار می گیرد تا به صورت مرتب این كار را انجام دهند و تاكسیرانی ملارد نیز بر روند انجام این كار نظارت دقیقی را اعمال كرده است.

وی افزود: هم اكنون ظرفیت حمل و نقل عمومی در شهرستان ملارد به حداقل ممكن رسیده است تا بتوانیم در مقابله با بیماری كووید۱۹ بهتر عمل نماییم.

برنجی اشاره كرد: برای جلوگیری از شیوع این بیماری ناگزیر به اعمال محدودیت های ترافیكی هستیم و ورودی های به ملارد را مسدود كرده ایم كه به تبع این تصمیمات مشكلاتی برای شهروندان ایجاد می شود اما از همه مردم درخواست می كنم خصوصاً در روز ۱۳ فروردین ماه از تردد اجتناب كنند و در خانه بمانند اساسا اگر شهروندان ملارد از این شهر بیرون بروند، هنگام ورود باتوجه به محدود شدن ورودی ها و ضرورت انجام اقدامات پیشگیرانه ترافیك زیادی شكل می گیرد و همشهریان ما در این ترافیك می مانند. پس خواهش می نماییم شهروندان در خانه بمانند تا هنگام برگشت با ترافیك و مشكلات دیگر مواجه نشوند.

منبع:

1399/01/11
21:52:06
5.0 / 5
3152
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane