رئیس پلیس راه خوزستان:

هم وطنان از سفر به خوزستان انصراف دهند

هم وطنان از سفر به خوزستان انصراف دهند

به گزارش بیمه خانه رئیس پلیس راه خوزستان با تاكید بر محدودیت های اعمال شده در ورودهای استان اظهار داشت: هم وطنان از سفر به این استان انصراف دهند چون كه در صورت سفر به خوزستان چاره ای غیر از برگشت ندارند.سرهنگ رضا دولتشاهی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: هر روز آمار ورود به استان را رصد می نماییم و تردد شمارهای موجود در محورهای استان هم كنترل می شوند.
وی اضافه كرد: در حوزه سفرهای برون استانی (ورود مسافران به استان) خوزستان ۷۰ درصد كاهش و در حوزه سفرهای درون استانی هم ۵۰ درصد كاهش نسبت به مدت مشابه را در سال قبل داشتیم.
رئیس پلیس راه خوزستان خاطرنشان كرد: جای تأسف است كه هنوز ترددهای درون استانی كم وبیش وجود دارد ولی همین كاهش های به دست آمده هم با همكاری مردم و در كنار محدودیت های اعمال شده، به دست آمده است.
سرهنگ دولتشاهی خاطرنشان كرد: به دستور استاندار خوزستان صورتحساب برای اتوبوس ها و همینطور بارنامه برای بارهای غیرضروری هم صادر نمی گردد.
وی عنوان كرد: به تمام هم وطنان خود سفارش می شود كه با عنایت به محدودیت های اعمال شده در ورودی های استان خوزستان از سفر به این استان انصراف دهند چون كه در صورت سفر به خوزستان چاره ای غیر از برگشت ندارند.
رئیس پلیس راه خوزستان در انتها به انجام پایش هوایی محورهای استان در روز گذشته اشاره نمود و اظهار داشت: كماكان سفرهای درون استانی به سمت شهر اهواز وجود دارد كه از مردم تقاضا می شود تا كمك های لازم را در این حوزه داشته باشند تا كه وضعیت پیش آمده را با همكاری همدیگر كنترل نماییم.

1399/01/03
20:21:57
5.0 / 5
3675
تگهای خبر: پلیس , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane