كتاب صوتی، هدیه شهرداری برای خانه نشینی نوروزی تهرانی ها

كتاب صوتی، هدیه شهرداری برای خانه نشینی نوروزی تهرانی ها

به گزارش بیمه خانه مدیركل آموزش شهروندی شهرداری تهران از توجه ویژه به كودكان در برنامه های نوروزی شهرداری اطلاع داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، مجتبی دانشور عصر امروز در نشست خبری كه به منظور تشریح برنامه های شهرداری تهران در نوروز برگزار گردید با اشاره به اینكه اداره كل آموزش های شهروندی هم تلاش كرده است در نوروز 99 علاوه بر ایجاد فضاهای با نشاط برای مردم به مقوله آموزش شهروندان هم توجه كند، اظهار داشت: سال جاری برنامه های شهرداری در جهت تشویق مردم در خانه ماندن است كه در همین راستا كمپین های مختلفی تشكیل شده است.
وی با اشاره به اینكه در كمپین های نوروزی به مناسبت ها هم توجه شده است، اظهار داشت: بعنوان مثال ما چهارشنبه سوری و پنجشنبه آخر سال را در پیش داریم كه در این كمپین ها از مردم خواسته می شود در خانه بمانند و قطع كننده زنجیره انتقال كرونا باشند.
وی با اشاره به اینكه در این كمپین ها از ظرفیت هنرمندان و به خصوص خانه سینما استفاده شده است، اظهار داشت: همینطور با كمك ستاد شهر دوستدار كودك و شبكه پویا برنامه های سرگرم كننده و مسابقات تعاملی برای كودكان طراحی كردیم.
وی همینطور از اهداء كتاب های صوتی اطلاع داد و با اشاره به اینكه در این مدت هم ۸۰۰۰ نفر ازین كتابها استفاده كردند، اظهار داشت: و شهرداری تهران در روزهای نوروز هم با اپلیكیشن های كتاب همكاری خواهد داشت و شهروندان می توانند از هزاران جلد كتاب موجود در این اپلیكیشن ها استفاده كنند و با وارد كردن كد شهرداری تهران كه در قسمت توضیحات كدهای تخفیف قید شده یك كتاب مجانی بخوانند.
وی با اشاره به اینكه در این برنامه ها به كودكان توجه ویژه ای شده است، اظهار داشت: مسابقات ساخت كارت پستال، كاردستی و... با محوریت كودكان طراحی شده است كه اجرایی می شود.1398/12/26
21:30:19
5.0 / 5
3441
تگهای خبر: آموزش , شهرداری , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane