فرمانده انتظامی شاهرود:

200 كیلوگرم مواد مخدر در شهرستان شاهرود كشف شد

200 كیلوگرم مواد مخدر در شهرستان شاهرود كشف شد

بیمه خانه: فرمانده انتظامی شاهرود از كشف 206 كیلو گرم مواد مخدر در بخش بسطام این شهرستان آگاهی داد و اظهار داشت: دو جوان در ارتباط با این پرونده دستگیر شدند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ علی كریمی بامداد چهارشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی ستاد فرماندهی انتظامی شاهرود از كشف محموله مواد مخدر قاچاق در بخش بسطام آگاهی داد و اظهار داشت: مأموران انتظامی بخش بسطام با همكاری واحدهای بهداشتی برای اجرای برنامه های پیشگیرانه و مقابله ای با ویروس كرونا در محور شاهرود - گلستان مبادرت به كنترل محور مواصلاتی كرده بودند كه این محموله مواد مخدر كشف شد.
وی اضافه كرد: در زمان مسدود شدن جاده برای كنترل آمد و شد مأموران انتظامی مشاهده آمدوشد و سرگردانی یك دستگاه پژو ۴۰۵ با دو سرنشین جوان در جاده بسطام به سمت استان گلستان شدند كه درانتها این رفتار مشكوك و پرسه زنی های بی مورد سرنشینان خودرو سبب شد تا خودرو متوقف و شك مأموران به این خودرو بیشتر شود.
فرمانده انتظامی شاهرود اظهار داشت: ۱۳۱ كیلو و ۵۰۰ گرم تریاك و ۷۴ كیلو و۸۰۰ گرم حشیش جا ساز شده در خودرو كشف و ضبط شد و در این زمینه دو جوان ۱۷ و ۱۸ ساله نیز دستگیر شدند.
كریمی با اشاره به توقیف خودروی قاچاقچیان، اظهار داشت: پرونده تكمیلی به همراه دو قاچاقچی دستگیرشده به مراجع قضائی ارسال شد.


منبع:

1398/12/21
14:53:41
5.0 / 5
3391
تگهای خبر: انتظامی , خودرو , فرماندهی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane