مدیرعامل تاكسیرانی خبرداد

راه اندازی مركز نیكوكاری تاكسیرانی پایتخت

راه اندازی مركز نیكوكاری تاكسیرانی پایتخت

به گزارش بیمه خانه مدیرعامل سازمان تاكسیرانی شهر تهران اظهار داشت: سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران و كمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران با هدف افزایش فعالیتهای مشترك در جهت رفع نیازمندی های ضروری و فراهم آوردن شرایط اشتغال تاكسیرانان و مددجویان كمیته امداد تفاهمنامه ای منعقد نمودند.به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، علیرضا قنادان با بیان خبر عقد تفاهمنامه كه با حضور مدیر كل كمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) استان تهران برگزار شد، اظهار داشت: این تفاهمنامه حاصل جلسات مشترك كارشناسی بین تیم های سازمان تاكسیرانی و اداره كل كمیته امداد شهر تهران است كه منجر به عقد تفاهمنامه مشترك شد البته پیش از این هم فعالیتهای مشترك با كمیته امداد در جریان بود اما سرفصل های جدیدی در چارچوب این تفاهمنامه برای توسعه فعالیت ها و همكاریهای دوجانبه تعریف شده است.

قنادان به ضرورت رسیدگی های اجتماعی به قشر تاكسیرانان اشاره و اظهاركرد: با احتساب خانواده های تاكسیرانان ۴۰۰ هزار نفر مستقیم به سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران متصل هستند كه بخشی از آنان به رسیدگی های خاص و حمایت های ویژه نیاز دارند.

وی با اشاره به سرفصل های تفاهمنامه امضا شده اظهار داشت: تاسیس مركز نیكوكاری سازمان تاكسیرانی زیرمجموعه كمیته امداد امام خمینی(ره) یكی از موارد مدنظر در این موافقتنامه است كه تاكسیرانان از اعضا و هیئت امنای آن هستند تا فعالیتهای این مركز را ساماندهی كنند.

قنادان با اشاره به اینكه روزانه بیشتر از ۴ میلیون نفر سفر در تاكسی ها انجام می شود، اظهار داشت: تاكسیرانان سفیران اثرگذاری برای ترویج فعالیتهای نیكوكارانه هستند كه موافقت نامه فیمابین سازمان و كمیته امداد به شكلی استفاده از این ظرفیت عظیم است.

مدیرعامل سازمان تاكسیرانی شهر تهران اشتغالزایی و تولید شغل های پایدار را از دیگر جوانب این تفاهمنامه برشمرد و اظهاركرد: مددجویانی كه از سمت كمیته امداد به ما معرفی شوند با وام اشتغال زایی كه از سمت كمیته امداد تأمین می شود در سازمان تاكسیرانی زمینه اشتغال آنها را فراهم خواهیم كرد.

ابوالفضل پرپنچی - مدیر كل كمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران - ضمن قدردانی از سازمان مدیریت و نظارت بر تاكسیرانی شهر تهران كه زمینه ساز گسترش احسان و نیكوكاری شده اند، اظهار داشت: تاكسیرانان نقش خوبی در گسترش فرهنگ نیكوكاری خواهند داشت و آمادگی لازم برای عرضه خدمات مختلف از قبیل آموزش های مورد نیاز و تسهیلات اشتغال زایی وجود دارد.

بنا براعلام روابط عمومی سازمان تاكسیرانی تهران، پرپنچی اضافه كرد: توانمندسازی و اشتغال پایدار یكی از بحث های بسیار مهم و پرارزش است كه تفاهمنامه امضا شده بستر خوبی برای تحقق این مهم خواهد بود.

مدیركل كمیته امداد استان تهران به مردمی بودن مركز نیكوكاری هم اشاره نمود و اظهار داشت: در كمیته امداد به دنبال آن هستیم تا كار مردم را به مردم بسپاریم و در همین راستا بیشتر از ۲۴۰ مركز نیكوكاری به راه افتاده است.

منبع:

1398/11/22
15:40:20
5.0 / 5
4198
تگهای خبر: آموزش , خدمات , كارشناس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane