فرمانده نیروی انتظامی خبر داد

كشفیات ۳ برابری كالاهای قاچاق در سال ۹۸ نسبت به سال قبل

كشفیات ۳ برابری كالاهای قاچاق در سال ۹۸ نسبت به سال قبل

به گزارش بیمه خانه فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: كشفیات كالاهای قاچاق در سطح كشور در ۱۰ ماهه سال ۹۸ نسبت به مدت زمان مشابه در  سال ۹۷ بیشتر از سه برابر افزایش پیدا كرده است.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار حسین اشتری بامداد جمعه در جمع خبرنگاران كاشانی ضمن عرض تبریك فرارسیدن ایام الله دهه فجر تصریح كرد: با عنایت به در پیش بودن یوم الله ۲۲ بهمن و همینطور انتخابات مجلس امیدواریم ملت سلحشور ایران اسلامی باقدرت تر از همیشه در این دو روز برای دفاع از آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و شهدای میهن اسلامی در صحنه حضور داشته باشند.
آماده باش قرارگاه های نوروزی نیروی انتظامی در نوروز ۹۹
وی با اشاره به در پیش بودن نوروز و فصل مسافرت های نوروزی اظهار داشت: قرارگاه های نوروزی نیروی انتظامی در سراسر كشور از ۲۵ اسفند تا ۱۷ فروردین در مسیرهای بین شهری در حالت آماده باش كامل هستند.
حمایت جدی نیروی انتظامی از آمران به معروف و ناهیان از منكر
فرمانده نیروی انتظامی كشور با اشاره به اینكه یكی از وظائف این نیرو حمایت جدی از آمران به معروف و ناهیان از منكر است، خاطرنشان كرد: نیروی انتظامی از بسیجیانی كه با هماهنگی نیروی انتظامی و در چارچوب مأموریت های محوله از نیروی مقاومت بسیج و ستاد امر به معروف و نهی از منكر انجام وظیفه می كنند در اجرای مأموریت ها حمایت جدی می كند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برخورد جدی نیروی انتظامی با افرادی كه با قاچاق كالا سبب اختلال در اقتصاد كشور می شوند، تصریح كرد: در برخورد با این افراد و شبكه ها باید در كشور یك اراده جمعی وجود داشته باشد.
سردار اشتری از كشفیات گسترده كالاهای قاچاق در دهه ماه نخست سال ۹۸ اطلاع داد و اذعان داشت: كشفیات كالاهای قاچاق در سطح كشور در ۱۰ ماهه سال ۹۸ نسبت به مدت زمان مشابه در سال ۹۷ بیشتر از سه برابر افزایش پیدا كرده است.
وی با اشاره به اینكه این كالاها اغلب از سرشبكه ها كشف و ضبط شده است، تصریح كرد: یكی از مهمترین عوامل موفقیت در بحث مبارزه با قاچاق كالا همكاری مردم است كه در این حوزه همكاری خوبی را شاهد بودیم.
اجرای طرح ناظر ۱ برای برخورد با افرادی كه در خودرو كشف حجاب می كنند
فرمانده ناجا همینطور با اشاره به اینكه نیروی انتظامی با هرگونه بی حجابی كه سبب هنجارشكنی در جامعه شود برخورد می كند، بیان داشت: یكی از اقدامات انجام شده در این حوزه اجرای طرح «ناظر ۱» بوده است كه با همكاری مردم با افرادی كه در خودرو كشف حجاب می كردند برخورد شده است.
وی با اشاره به حضور مردم و خیرین در كمك به دیگر هموطنان اضافه كرد: كاشان یكی از شهرهای نمونه كشور در این حوزه است كه در زمینه كمك به بیماران صعب العلاج اقدامات بسیاری انجام شده است.
سردار اشتری با اشاره به اینكه یكی از موسساتی كه در كاشان برای كمك به بیماران صعب العلاج خدمات گسترده ای را عرضه می دهد موسسه امدادگران عاشورای كاشان است، خاطرنشان كرد: امیدواریم اقدامات انجام شده در كاشان الگویی برای دیگر شهرهای ایران اسلامی شود.


1398/11/18
20:37:14
5.0 / 5
4480
تگهای خبر: انتظامی , خدمات , خودرو , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane