اختصاص ۵۰۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت بدهی پیمانكاران در سال ۹۹

اختصاص ۵۰۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت بدهی پیمانكاران در سال ۹۹

به گزارش بیمه خانه رئیس كمیته بودجه شورای شهر تهران از اختصاص ۵۰۰۰ میلیارد تومان برای پرداخت بدهی و دیون شهرداری به پیمانكاران در بودجه سال ۹۹ شهرداری تهران اطلاع داد.


مجید فراهانی در گفتگو با ایسنا، در مورد پرداخت دیون پیمانكاران در سال آینده، اظهار داشت: در لایحه بودجه ای كه شهرداری تهران تقدیم شورای شهر كرده است، ردیفی برای پرداخت دیون به مبلغ ۵۰۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به اینكه پرداخت بدهی بانكی، افراد حقیقی و حقوقی در این ردیف گنجانده شده است، خاطرنشان كرد: این ردیف ۵۰۰۰ میلیارد تومانی كمك می نماید كه بخش عمده ای از بدهی شهرداری به پیمانكاران كاهش پیدا كند.
رئیس كمیته بودجه شورای شهر تهران با اشاره به اینكه پرداخت بدهی به پیمانكاران در اولویت قرار دارد، اضافه كرد: در سال ۸۹ هم مبلغ ۳۸۰۰ میلیارد تومان در بودجه برای پرداخت بدهی پیمانكاران در نظر گرفته شد كه خوشبختانه توانستیم با تخصیص ۱۰۰ درصدی آن، بخش زیادی از بدهی ها را حل نماییم.
وی با اشاره به اینكه هم اكنون كل بدهی شهرداری تهران به پیمانكاران حدود ۶۰۰۰ میلیارد تومان است، اظهار داشت: البته این بدهی جاری است، چون كه پیمانكاران زیادی با شهرداری تهران در حال كار هستند.
فراهانی اضافه كرد: البته دقت داشته باشید كه این حجم بدهی های باقیمانده برای مدیریت شهری جدید از سال ۸۹ است. یعنی به عبارت دیگر هنوز برخی بدهی های سال ۸۹ شهرداری تهران به پیمانكاران پرداخت نشده و ما میراث دار بدهی های ده ساله هستیم.

منهای پیام


1398/11/16
13:33:29
5.0 / 5
4233
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane