فرمانده انتظامی شاهرود:

دستگیری سارق خودرو در شاهرود

دستگیری سارق خودرو در شاهرود

به گزارش بیمه خانه فرمانده انتظامی شاهرود از دستگیری سارقان خودرو در شاهرود آگاهی داد و اظهار داشت: هدف این سارقان كلاه برداری از بیمه بوده است.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ علی كریمی ظهر پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی شاهرود بابیان اینكه به دنبال شكایت شهروندی در خصوص سرقت خودرو دریكی از مناطق این شهر موضوع بلافاصله در دستور كار رسیدگی نیروی انتظامی قرار گرفت، اظهار داشت: پلیس پس از بررسی خودرو مسروقه را به صورت اوراقی خارج از شهر كشف می كنند.
وی بابیان اینكه با پیدا شدن خودرو موضوع به اطلاع مالك خودرو رسید، اضافه كرد: مأموران پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات فنی و تخصصی خود متوجه برخی سرنخ ها و تناقض گویی های مالك خودرو در اعلام نحوه و زمان سرقت می شوند.
فرمانده انتظامی شاهرود بابیان اینكه به دنبال اظهارات ضدونقیض شاكی این فرد بعنوان متهم اصلی پرونده دستگیر و به اداره پلیس منتقل می شود، اظهار داشت: متهم در بازجویی های خود به اعلام صوری سرقت پنج دستگاه خودروی مدل بالای خود با همكاری سه نفر از دوستانش اعتراف كرد.
كریمی بابیان اینكه كلاه برداری از بیمه هدف اصلی این افراد بوده است، اشاره كرد: تحقیقات تكمیلی برای شناسایی موارد مشابه در سایر شهرستان ها و استانها همچنان ادامه دارد.


منبع:

1398/11/04
22:08:22
5.0 / 5
4831
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane