سردار اشتری مطرح كرد

مقابله جدی با قاچاق ساماندهی شده در كشور

مقابله جدی با قاچاق ساماندهی شده در كشور

به گزارش بیمه خانه رئیس پلیس كشور اظهار داشت: با جدیت با قاچاق ساماندهی شده در كشور برخورد می نماییم و راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی هم یك نمونه از این موارد است.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران بامداد امروز در اولین همایش نقش امنیت در اقتصاد ملی و رونق تولید گفت: افرادی هستند كه به سبب عشق به كشور و نظام در كشور سرمایه گذاری می كنند و تمام توان خودرا معطوف به این كرده اند كه مشكلات اقتصادی حل شود.
وی اضافه كرد: این جمعی كه امروز دور هم جمع شده است، متشكل از مؤثرترین افراد برای پیشبرد اقتصاد كشور است و امیدواریم پلیس بتواند با كمك این افراد فضایی امن از هر لحاظ برای اقتصاد ایجاد كند.
سردار اشتری اشاره كرد: امنیت ارتباط مؤثری در فضای اقتصادی دارد و از منظر مختلف می توان به این مساله نگاه كرد. بخش دیگر وظیفه پلیس، جنبه حمایتی داشتن از تولید كنندگان است كه البته ما با راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی اهتمام كرده ایم این حمایت را به نحو احسن انجام دهیم.
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اشاره كرد: برخورد با قاچاق ساماندهی شده در كشور و همین طور افرادی كه مبادرت به كارهای غیر قانونی در حوزه اقتصادی دارند از دستاوردهای پلیس امنیت اقتصادی ما است.
وی تصریح كرد: بعضی از اینكه پلیس می گوید در ایران قاچاق ساماندهی شده داریم، گلایه می كنند اما اگر می خواهیم در كشور فضای پاك و یك دست برای هرچه بهتر فعالیت كردن اقتصاد گران را داشته باشیم باید حقایق را عنوان نماییم.
سردار اشتری اظهار داشت: راه اندازی پلیس امنیت اقتصادی در دو سال قبل یعنی اینكه پلیس به دنبال اجرایی كردن بیانات رهبر معظم انقلاب در زمینه مبارزه با فساد اقتصادیست.
وی درانتها تصریح كرد: امیدواریم حاصل این همایش همكاری بیشتر پلیس و اقتصاددانان و صنعت گران باشد.


منبع:

1398/11/01
18:58:12
5.0 / 5
4802
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane