در بسته خبری اجتماعی امروز بیمه خانه بخوانید

از كتمان حقیقت در ماجرای بوی نامطبوع تهران تا خبرهای خوش برای پرستاران

از كتمان حقیقت در ماجرای بوی نامطبوع تهران تا خبرهای خوش برای پرستاران

به گزارش بیمه خانه هزینه های میلیاردی هر روز تعطیلی پایتخت، آخرین وضعیت پرداخت بدهی های بیمه سلامت، زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش، ماجرای انتقال آب دریای خزر و... عناوین بعضی از مهم ترین اخبار امروز تحریریه اجتماعی ایسنا هستند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، بعضی از مهم ترین عناوین خبری تحریریه اجتماعی ایسنا در روز یكشنبه _هشتم دی ماه به دنبال می آید كه با كلیك بر روی تیتر خبرها می توانید به متن كامل آن دسترسی داشته باشید:
هاشمی: سرانه محیط زیستی و حمل و نقل عمومی تهرانی ها در بودجه ۹۹ در حد صفر است
رئیس شورای شهر تهران با انتقاد از آنچه كه "بی مهری دولت به حمل و نقل عمومی در بودجه سال ۹۹ به رغم مشكلات آلودگی هوا و ترافیك و.... پایتخت" خواند، اظهار داشت: سرانه محیط زیست و سهم حمل و نقل عمومی در بودجه سال آینده در حد صفر است.
هزینه میلیاردی هر روز تعطیلی پایتخت /قطارهای مترو تهران به هشتگرد می روند؟
رئیس شورای شهر تهران از درخواست دولت برای اداره متروی گلشهر توسط شهرداری اطلاع داد و اظهار داشت: اداره این خط احتیاج به یارانه دولتی دارد.
گاز "رادون" میهمان ناخوانده خانه ها + اخطار وزارت بهداشت
مدیر برنامه بهداشت پرتوهای وزارت بهداشت، تنفس گاز رادون در افراد غیر سیگاری را نخستین عامل موثر در بروز سرطان ریه خواند و اظهار داشت: گاز رادون به صورت معمول آلوده كننده هوای آزاد نیست و موضوعی كه می تواند سبب نگرانی باشد، تجمع گاز رادون در اماكن سر بسته مانند منازل است.
آخرین وضعیت پرداخت بدهی های بیمه سلامت / ارزیابی وسع ۱۶۵ هزار خانوار برای بیمه اجباری
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت با اشاره به آغاز ارزیابی وسع با تلاش وزارت رفاه اعلام نمود كه تابحال یك میلیون نفر درخواست ارزیابی وسع داده اند كه از این تعداد اطلاعات ۱۶۵ هزار خانوار به ما ارائه شده است.
از حذف «قاصدك» تا استخدام ۹۵۰۰ پرستار جدید
معاون پرستاری وزیر بهداشت در آستانه روز پرستار از پرداخت بخشی از معوقات پرستاران، انجام فرآیند جذب ۵۰۰۰ نیروی جدید پرستاری و قول وزیر بهداشت برای جذب ۴۵۰۰ نیروی جدید در اسفند ماه اطلاع داد.
آخرین وضعیت بروز آنفلوآنزا در كشور / ۴ فوتی در هفته گذشته
رئیس اداره مراقبت مركز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به روند كاهشی بروز آنفلوآنزا در كشور، آخرین آمار مبتلا شدن به این بیماری را شرح داد.
چرا فضای مجازی برای جوانان جذاب است؟
مدیرعامل انجمن فعالیتهای داوطلبانه وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینكه خیلی از ورزشكاران و هنرمندان معروف دنیای حقیقی در شبكه های اجتماعی دنبال كنندگان زیادی دارند، اظهار داشت: زمانی كه مردم نمی توانند در رسانه های رسمی حضور داشته باشند و خودشان را معرفی كنند، فضای مجازی می تواند برای مردم بخصوص جوانان محیطی جذاب باشد.
اندر خم یك لایحه «كودكانه»
لایحه پشتیبانی از كودكان و نوجوانان كه حدود ۱۲ سال پیش به منظور ایجاد تحول در بحث حقوق كودك تدوین شد، همچنان در راه پرتلاطم خانه ملت و شورای نگهبان دست به دست می شود؛ به صورتی كه نمایندگان مجلس چندی قبل به منظور تامین نظر شورای نگهبان بار دیگر این لایحه را بررسی و اصلاح كردند.
زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش
مدیركل امور اداری و تشكیلات وزارت آموزش و پرورش از اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی در ۱۰ دی ماه اطلاع داد و اظهار داشت: تلاش می نماییم دوره های آموزشی پذیرفته شدگان از بهمن ماه آغاز شود و تا تابستان ادامه داشته باشد تا بتوانیم معلمان جدید را مهرماه به مدارس اعزام نماییم.
آخرین وضعیت زیست محیطی صنایع و پالایشگاه های تهران
معاون نظارت و پایش اداره محیط زیست استان تهران ضمن تشریح آخرین وضعیت زیست محیطی صنایع و نیروگاه های تهران اظهار داشت: سیستم فیلتراسیون كارخانه سیمان بعنوان صنعتی كه نقش مهمی در آلودگی هوای تهران داشت به صورت آزمایشی به راه افتاده است اما مشكل اصلی ما در حوزه منابع ساكن آلودگی هوای تهران، شهرك های صنعتی هستند.
وزارت نیرو برای انتقال آب دریای خزر از سازمان جنگل ها استعلام نكرده است
معاون حفاظت و امور اراضی سازمان جنگل ها اظهار داشت: تابحال در مورد انتقال آب دریای خزر از ما استعلام نشده است و نقشه مسیر انتقال آب را به ما اعلام نكرده اند.
تداوم بارش باران در بعضی نقاط كشور
مدیركل پیشبینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم بارش باران در بعضی استان های كشور اظهار داشت: طی سه شنبه (۱۰ دی ) هم آسمان پایتخت بارانی خواهد شد.
آغاز فعالیت تیم های بین المللی «جستجو و نجات» در ایران
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از عملیاتی شدن تشكیل تیم بین المللی «جستجو و امداد و نجات» در ایران اطلاع داد.
كتمان حقیقت در ماجرای بوی نامطبوع تهران
رئیس سازمان مدیریت بحران كشور با اشاره به بوی نامطبوع پایتخت در سال گذشته، اظهار داشت: در بررسی هایی كه سال قبل انجام دادیم برای خود من مسجل شد كه یك دستگاهی كتمان حقیقت می كند.
به گزارش ایسنا، چند خبر پربازدید تحریریه اجتماعی ایسنا در روز یكشنبه_ هشتم دی ماه ۹۸ و تا لحظه مخابره این گزارش هم به شرح زیر است:
گاز "رادون" میهمان ناخوانده خانه ها + اخطار وزارت بهداشت
زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش وپرورش
چرا میوه و سبزی برای روده مفید است؟
كتمان حقیقت در ماجرای بوی نامطبوع تهران
از حذف «قاصدك» تا استخدام ۹۵۰۰ پرستار جدید1398/10/09
13:35:00
5.0 / 5
4422
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane