سردار كمالی به مهر خبر داد؛

صدور كارت آخر خدمت بدون داشتن مهارت از سال ۱۴۰۱ ممنوع می باشد

صدور كارت آخر خدمت بدون داشتن مهارت از سال ۱۴۰۱ ممنوع می باشد

به گزارش بیمه خانه مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مركزی مهارت آموزی اظهار داشت: بنا به قول فرمانده قرارگاه مهارت آموزشی از سال ۱۴۰۱ صدور كارت آخر خدمت بدون داشتن مهارت ممنوع می شود.سردار موسی كمالی در گفتگو با خبرنگار مهر در تشریح این خبر اظهار نمود: در روز چهارشنبه مورخ ۹۸.۹.۶ فرمانده قرارگاه مركزی مهارت آموزشی سردار فرحی و نمایندگانی از وزارت دفاع، وزارت آموزش و پرورش، سازمان فنی و حرفه ای و هلال احمر از مركز آموزش شهدای جوادنیا بازدید نمودند.
وی اضافه كرد: در این بازدید شیوه آموزش در محیط واقعی كار (استاد شاگردی) رونمایی گردید و چند كارگاه فنی و حرفه ای مورد بازدید قرار گرفت و بنا شد علاوه بر آموزش های عمومی، اجتماعی و فنی و حرفه ای، آموزش در محیط واقعی كار هم در یگان های نیروهای مسلح راه اندازی شود.
۶۵۰ سرباز آموزش های امدادی را دریافت كردند
مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه مركزی مهارت آموزی خاطرنشان كرد: با عنایت به شعار هر سرباز یك امدادگر، تعداد ۶۵۰ نفر از فراگیران سرباز كه آموزش امداد را طی كرده بودند، گواهی نامه های خویش را دریافت نمودند كه مجموع افراد آموزش دیده در این مركز به ۲۱۴۰ نفر رسید.
سردار كمالی افزود: همینطور كارگاه های جوشكاری، مكانیكی، برق، برنامه نویسی، كامپیوتر، فضای مجازی هم مورد بازدید قرار گرفت و مجموع فراگیران این مركز در دو سال گذشته به ۵۵۹۹ نفر رسید.
وی تصریح كرد: در انتها فرمانده قرارگاه مركزی مهارت آموزی سردار فرحی در میان فراگیران و مسئولین اعلام نمود كه از سال ۱۴۰۱ صدور كارت آخر خدمت بدون داشتن مهارت ممنوع می شود.
همه سربازان باید ۵ نوع آموزش عمومی و اجتماعی را فرابگیرند
مشاور عالی و سخنگوی قرارگاه در انتها اظهار داشت: سربازان یكی از اركان توان رزم و بنیه دفاعی كشور هستند و در تولید و دفاع از امنیت كشور نقش اساسی ایفا می كنند اما یكی دیگر از مهمترین اهداف سربازی توانمندسازی و مهارت آموزشی كاركنان وظیفه است، بنابراین همه سربازان باید ۵ نوع آموزش عمومی و اجتماعی، امداد و نجات، كسب و كار و حقوقی، سبك زندگی- مالی و فضای مجازی كسب و كار و حداقل یك مهارت منجر به اشتغال را فرا گیرند.

1398/09/07
12:12:49
5.0 / 5
4387
تگهای خبر: آموزش , فضای مجازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane