آمادگی اتوبوسرانی تهران به دنبال بارش احتمالی برف

آمادگی اتوبوسرانی تهران به دنبال بارش احتمالی برف

بیمه خانه: مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران از آماده باش اتوبوس های پایتخت از ساعت 6صبح اطلاع داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، پیمان سنندجی ضمن با اشاره به اینكه كلیه اتوبوس های شركت واحد تهران از ساعت 6 بامداد امروز(دوشنبه) در آماده باش هستند، اظهار داشت: شركت واحد اتوبوسرانی تهران نسبت به عرضه سرویس كامل به كلیه شهروندان تمام توان خویش را بسیج كرده است.
مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران از نظارت گشت ها بر عملكرد اتوبوس ها در سطح شهر تهران اطلاع داد و خاطرنشان كرد: خودرو های گشت زنی نسبت به نحوه فعالیت كلیه اتوبوس های شركت واحد نظارت خواهند داشت. مدیران خطوط اتوبوسرانی هم به صورت مداوم بر ایستگاه ها نظارت دارند.
سنندجی با اشاره به اینكه در زمان بارش باران و برف به منظور پیشگیری از لغزندگی، بر توقفگاه های خطوط نظارت جدی می شود، خاطرنشان كرد: همینطور در مناطق شمالی شهر و معابری كه دارای شیب تند هستند، اتوبوس ها در صورت احتیاج به زنجیر چرخ مجهز خواهند شد.
وی از شناسایی ایستگاه های پر ازدحام اطلاع داد و اظهار داشت: در زمان بارش برف و باران اتوبوس های دپو شده به منظور كاهش بار مسافر به این ایستگاه ها اعزام می شوند.
بنا براعلام شهرنوشت، مدیرعامل شركت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به كاركرد حداكثری این ناوگان، بیان كرد: در این مواقع مرخصی رانندگان به حداقل می رسد. همینطور در صورت بروز مشكلات فنی اتوبوس سریعاً به تعمیرگاه اعزام می شود. در فصل پاییز و زمستان تعمیر و نگهداشت و بازدیدهای دوره ای اتوبوس ها در فواصل كوتاه انجام شده و روشویی و توشویی اتوبوس ها روزانه پس از برگشت سرویس صورت خواهد گرفت.
منبع:

1398/08/28
08:38:48
5.0 / 5
4626
تگهای خبر: خودرو , سرویس , شركت , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane