رئیس پلیس آگاهی ناجا به مهر خبر داد

بارگذاری بیشتر از ۲ هزار كالای مكشوفه در سامانه نما

بارگذاری بیشتر از ۲ هزار كالای مكشوفه در سامانه نما

به گزارش بیمه خانه رئیس پلیس آگاهی ناجا اظهار داشت: از شروع سال جاری تعداد 2 هزار و 900 قلم كالای مكشوفه در سامانه نما (نمایشگاه مجازی اموال) بارگذاری شده است.سردار محسن حسن خانی در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: در اجرای فرمان ها مقام معظم رهبری در خصوص تلاش در امتداد كشف و استرداد حداكثری اموال مسروقه به مالكان، سامانه ای از طرف پلیس آگاهی ناجا را در بستر اینترنت طراحی شد.
وی اضافه كرد: با ایجاد زیرساخت های لازم سامانه ای تحت عنوان «نما» راه اندازی و بعد از برطرف نمودن اشكالات و ایرادات آن سرانجام با نام «نمایشگاه مجازی اموال مسروقه مكشوفه» به منظور بارگذاری كالاهای مكشوفه در بستر اینترنت بوجود آمد. رئیس پلیس آگاهی ناجا اشاره كرد: نمایشگاه مجازی اموال (نما) از شروع امسال به صورت جدی به راه افتاده است و تا به الان تعداد ۲ هزار و ۹۰۰ قلم كالای مكشوفه در این سامانه بارگذاری شده است.
وی اضافه كرد: از شروع سال تابحال یك میلیون و ۱۲۴ هزار نفر از این سامانه بازدید كرده اند.
رئیس پلیس آگاهی ناجا اظهار داشت: مراجعات مردم به این سامانه روز به روز افزوده می شود، البته هنوز هم باید نوع خدمات دهی این سامانه به مردم اعلام گردد.
سردار حسن خانی درانتها اظهار داشت: بیشتر از ۵۰۰ نفر اموال خودرا در این سامانه شناسایی كرده اند و پس از طی مراحل اداری، اموالشان را دریافت كرده اند.


منبع:

1398/08/27
14:22:00
5.0 / 5
4705
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane