تیراندازی به مامورین شهرداری خرم آباد

تیراندازی به مامورین شهرداری خرم آباد

بیمه خانه: در حالی عده ای از فروشنده نماها و اراذل با مامورین سد معبر شهرداری خرم آباد درگیر شده و مبادرت به تیراندازی كرده اند كه معاون فرمانده انتظامی لرستان این مساله را تكذیب می كند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، در حالی خبر تیراندازی به ماموران شهرداری خرم آباد در كانال خبری شهرداری خرم آباد انتشار یافته است كه معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان در گفتگو با رسانه ها این خبر را تكذیب كرده است.
روابط عمومی شهرداری خرم آباد اعلام نموده است كه عصر امروز یكشنبه ۲۰ آبان ماه عده ای از فروشنده نماها و اراذل با مامورین سد معبر شهرداری خرم آباد كه در حال انجام وظیفه بودند درگیر شده و مبادرت به تیراندازی با سلاح گرم كردند.
گفتنی است به دنبال درخواست های مردمی و همین طور در امتداد اجرای وظایف قانونی، نیروهای اجراییات شهرداری خرم آباد با هماهنگی نیروی انتظامی در ایام گذشته مبادرت به جمع آوری دستفروشان و عاملین سد معبر در سطح شهر كرده اند.
ناصر كاكی رئیس اجراییات شهرداری خرم آباد در این رابطه اظهار داشت: این درگیری به دنبال آن رخ داد كه نیروهای شهرداری بنا به روال گذشته مبادرت به تذكر به دستفروشان و جمع آوری آنان از یكی معابر پر ازدحام كردند كه متاسفانه با واكنش شدید، فحاشی و در نهایت تیراندازی بعضی از فروشنده نماها مواجه گشتند.
براساس این گزارش، سرهنگ رضا شیراوژن معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان در گفتگو با رسانه ها گفته است: خبر انتشار یافته در بعضی كانال های خبری در خصوص تیراندازی به ماموران شهرداری خرم آباد در میدان امام حسین این شهر تكذیب می شود.

1398/08/21
14:24:18
5.0 / 5
4631
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane