پیشگیری شاه كلید موفقیت در مدیریت بحران

پیشگیری شاه كلید موفقیت در مدیریت بحران

به گزارش بیمه خانه شهردار ابهر اظهار داشت: پیشگیری بهترین و كم هزینه ترین روش برای مدیریت بحران است.به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، محمدرضا ذوالقدری ها در جلسه مدیریت بحران شهرداری ابهر با تاكید بر تهیه و تامین همه امكانات و آمادگی كامل همه ماشین آلات و بسیج همه نیروهای انسانی هنگام بروز حادثه، عنوان كرد: در مرحله پیشبینی و سیاست گذاری در كنترل سیلاب شهری و آب گرفتگی معابر كارهای خوبی در سطح شهر انجام گرفته است.

وی اضافه كرد: جهت ایجاد شرایط امن به منظور زندگی شهروندان، كارگروه های آتش نشانی و ایمنی، كنترل سیلاب شهری و اطلاع رسانی و اخطار با همكاری و تعامل سازمان های مرتبط ایجاد تا با برنامه ریزی های دقیق، شاهد ارتقای فرهنگ ایمنی در شهر باشیم.

شهردار ابهر با اشاره به این كه برای مقابله با حوادث طبیعی مانند سیل باید پیشبینی های لازم پیش از وقوع صورت گیرد، اظهار نمود: انجام تمهیدات لازم باعث می شود در مواقع بحرانی با مشكل مواجه نشویم.

این مسئول بهترین روش برای موفقیت در بحران را پیشگیری عنوان نمود و اضافه كرد: پیشگیری بهترین و كم هزینه ترین راه برای مقابله با بحران است.

وی با اشاره به این كه برای جمع آوری آب های سطحی كارهایی پارسال صورت گرفت كه در بعضی مناطق این كارها منجر به نتیجه شد، اظهار نمود: تداوم این اقدامات باید امسال هم در دستور كار مدیران نواحی قرار گیرد.

ذوالقدری ها با اشاره به این كه یكی از خیابان هایی كه همواره در آن با مشكل آب گرفتگی روبه رو هستیم، خیابان ۱۷ شهریور است، افزود: حل مشكل خیابان ۱۷ شهریور احتیاج به اقدامات جدی تری دارد كه یكی از این اقدامات، ادامه تعویض جداول این خیابان و تعریض جوی ها است.

شهردار ابهر با اشاره به اینكه بنا بود در جاده ازناب برای كنترل سیلاب خیابان ۱۷ شهریور كانال راه اندازی شود، بیان كرد: برای راه اندازی این كانال بررسی های لازم انجام و مكان كانال هم مشخص شده است.

ذوالقدری ها با اشاره به فصل پاییز و برگ ریزان، خاطرنشان كرد: پایش مستمر جوی های آب برای پیشگیری از هرگونه انسداد مسیر جوی ها به عمل آید تا در مواقع بارانی شاهد آب گرفتگی معابر نباشیم.
1398/07/20
14:26:34
5.0 / 5
4695
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane