رئیس بازرسی كل نیروی انتظامی عنوان كرد:

اربعین یك اعتكاف سازمانی برای ناجا، اعزام 29 تیم بازرسی به مرزها

اربعین یك اعتكاف سازمانی برای ناجا، اعزام 29 تیم بازرسی به مرزها

به گزارش بیمه خانه رئیس بازرسی كل نیروی انتظامی اظهار داشت: اربعین، یك اعتكاف سازمانی برای ناجا است كه به مدت یك ماه تمامی رده های این نیرو برای خدمت رسانی به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) معتكف می شوند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار غلامرضا رضائیان فر عمده ترین نقش بازرسی ناجا را همكاری به جای مچ گیری با یگان های عمل كننده دانست و اظهارداشت: بازرسی، چشم بینای فرماندهی و بازوی پرتوان معاونان و پلیس های تخصصی در مأموریت های محوله است.
وی با اشاره به اینكه بازرسی علاوه بر انجام وظایف محوله، ستاد شخصی فرماندهی هم به حساب می آید، اظهار داشت: در صورت مشاهده ایراد و اشكالی در هریك از سازمان های عمل كننده، بلافاصله آن مورد را با مسئول مربوطه مطرح و توضیحات لازم را كسب كرده و آنرا بدون كم و كاست به فرماندهی منعكس می كند و پیگیر رفع مشكل خواهد شد.
این مقام ارشد انتظامی افزود: اگر بازرسی نقش خویش را خوب ایفاء كند، همه مسؤلان سازمان ها و رده ها، بازرسی را ازآن خود می دانند و این دقیقاً مصداق سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) كه می فرمایند "نقاط ضعف خویش را شناسایی كنید، اولویت بندی كنید، برنامه ریزی كنید و نهایتاً پیگیری كنید. "
وی با اشاره به اینكه دو نوع اعتكاف داریم، اظهار داشت: نوع اول، اعتكاف شخصی می باشد و در ماه مبارك رجب كه سه روز است و افراد در این مدت، به خود سازی می پردازند و خویش را بیمه می كنند اما اربعین، یك اعتكاف سازمانی برای ناجا است كه به مدت یك ماه تمامی رده های این نیرو برای خدمت رسانی به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) معتكف می شوند و این اعتكاف برای چندین سال و حتی سال های آینده برای ما ذخیره معنوی دارد.
وی با اشاره به اینكه اربعین یكی از برگ های زرین در كارنامه ناجا به شمار می آید، خاطرنشان كرد: اربعین برای ناجا یك عملیات حقیقی می باشد كه در این مأموریت، محیط و عنصر عملیات واقعی است؛ در حین انجام عملیات ما بایستی معایب و نقصها خویش را رفع نماییم در حالیكه سازمان های دیگر برای شناسایی خود در مأموریت های واقعی مبادرت به برگزاری مأموریت های آزمایشی نموده برهمین اساس نتایج به دست آمده، واقعی نیست.
سردار رضائیان فر در خاتمه اظهار داشت: امسال، بیشتر از ۲۹ تیم بازرسی به مرزهای چهارگانه اعزام می شوند كه متشكل ۱۲۱ نفر است

1398/07/19
19:02:37
5.0 / 5
4655
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane