اتصال اطلاعات GIS به سامانه شهرسازی

اتصال اطلاعات GIS به سامانه شهرسازی

بیمه خانه: مدیرعامل سازمان فناوری شهرداری اعلام نمود كه اطلاعات جی آی اس شهرداری به سامانه شهرسازی برای تعیین رقوم ارتفاعی كف پیاده رو متصل می شود.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، محمد فرجود بامداد امروز در آیین رونمایی از سرویس های هوشمند شهرسازی با اشاره به اینكه ما به دنبال شهر هوشمند هستیم تا مردم بتوانند راحت تر زندگی كرده و كیفیت زندگی را ارتقاء دهیم، اظهار داشت: اگر بتوانیم شهرداری را به سمت تحولات دیجیتال سوق دهیم، شهرداری این پتانسیل را دارد كه علم هوشمندسازی را دستش بگیرد و بقیه سازمان ها را نیز به دنبال خود بكشاند.
وی با اشاره به اینكه باید فاكتورهای تحول دیجیتال محقق شود، اظهار داشت: باید برای ایجاد تحول دیجیتال در شهر علاوه بر اینكه مدلهای كسب و كار را تغییر دهیم، فرایندها و كارهای دولتی را نیز تغییر دهیم تا ذینفعان احساس متفاوتی از خدمات دیجیتال دریافت نمایند.
فرجود با اشاره به اینكه توانستیم با راه اندازی سامانه "تهران من" خدمات متفاوت شهرداری را به شهروندان ارائه نماییم، اظهار داشت: هم اكنون روزانه ۳ هزار و ۵۰۰ نفر از سامانه "تهران من" استفاده می نمایند و بیشتر از ۲ میلیون نفر نیز در این سامانه عضو هستند و روزانه ۱۵۰۰ درخواست كتبی را بوسیله این سامانه پاسخ می دهیم و در نظر داریم اطلاعات یكپارچه دیگر را در سامانه تهران من متمركز نماییم.
وی با اشاره به اینكه از نظر رنكینگ جهانی سامانه تهران من رتبه یك سایت خدمات شهروندی را دارد، اظهار داشت: بررسی ها نشان داده كه سامانه تهران من در بین سایت های خدماتی شهرداری های دنیا بیشترین بازگشت را دارد.
وی با اشاره به اینكه امروز از سرویس های هوشمند شهرسازی كه بر روی سامانه تهران من بارگذاری شده رونمایی می شود، اظهار داشت: از این به بعد شهروندان می توانند به صورت غیر حضوری تشكیل پرونده داده و تاییدیه نقشه خودرا دریافت نمایند و این در شرایطی است كه از این به بعد برای اعلام رقوم ارتفاعی كف پیاده رو و معابر اطلاعات GIS برای محاسبه دقیق به سامانه هوشمند شهرسازی وصل می شود.
منبع:

1398/07/17
21:55:53
5.0 / 5
4795
تگهای خبر: خدمات , سایت , سرویس , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane