فرمانده انتظامی خوزستان:

۱۰ استان معین خوزستان در تأمین امنیت مرزهای شلمچه و چذابه هستند

۱۰ استان معین خوزستان در تأمین امنیت مرزهای شلمچه و چذابه هستند

به گزارش بیمه خانه فرمانده انتظامی استان خوزستان اظهار داشت: ۱۰ استان معین خوزستان در تأمین امنیت مرزهای شلمچه و چذابه در روزهای اربعین حسینی هستند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار حیدر عباس زاده ظهر امروز در جریان بازدید از زیرساخت های مرز شلمچه در جمع خبرنگاران اضافه كرد: نیروی انتظامی بعنوان مسئول كمیته انتظامی و امنیت ستاد اربعین همكاری بسیار خوبی را با سایر دستگاه ها در جهت تأمین امنیت مطلوب زائرین اربعین دارد.
وی اظهار نمود: در حوزه انتظامی، اطلاعاتی و تردد برنامه ریزی های خوبی انجام شده ضمن اینكه برای تأمین امنیت و نظم در مواكب و پاركینگ ها هم تدابیر لازم اتخاذ شده است.
فرمانده انتظامی استان خوزستان خاطرنشان كرد: نیروهای زیادی از استان های معین شامل یگان ویژه ناجا، راهنمایی و رانندگی و پلیس راه در اختیار نیروی انتظامی خوزستان قرار داده شده تا با همكاری یكدیگر و همراهی سایر دستگاه ها بتوانیم به بهترین شكل ممكن نظم و امنیت را برقرار و در حوزه انتظامی، ترافیكی و كنترل جمعیت اقدامات مناسب و به موقعی را به انجام برسانیم.
سردار عباس زاده خاطرنشان كرد: با عنایت به تمهیدات اندیشیده شده امید می رود تا رضایتمندی بسیار خوبی را از جانب زائرین به لحاظ امنیت در مرزهای شلمچه و چذابه، شاهد باشیم.
وی اظهار داشت: به منظور كنترل ترافیك در جاده های منتهی به مرزهای شلمچه و چذابه و كنترل عبور و مرور در ورودی های استان تدابیر خوبی اندیشیده شده ضمن اینكه گشت های ترافیكی در نقاط حادثه خیز حضور دارند.
سردار عباس زاده اضافه كرد: به منظور تقویت نیروهایمان از جانب استان های معین نیروهای پلیس و راهور را در اختیار ما گذاشته شده تا نظم و امنیت به شكل بهتری برقرار شود.
وی اظهار نمود: در بحث تردد كامیون های حمل بار در زمان مشخصی انجام می شود.
فرمانده انتظامی خوزستان از زائرین اباعبدالله الحسین خواست تا با گذرنامه به مرزها بیایند و قوانین كشور عراق را رعایت و به آن احترام بگذارند.

1398/07/10
22:30:38
5.0 / 5
4752
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane