رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در گزارش بیمه خانه خبر داد

احتمال ربایش زهرا دختر 21 ماهه تا این لحظه مطرح نیست

احتمال ربایش زهرا دختر 21 ماهه تا این لحظه مطرح نیست

به گزارش بیمه خانه رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار داشت: در پرونده مفقودی زهرا دختر 21 ماهه برمبنای فیلم های به دست آمده از دوربین مدار بسته تا به این لحظه احتمال ربایش این كودك وجود ندارد.سردار علیرضا لطفی در گفت و گو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت زهرا دختر ۲۱ ماهه كه در منطقه قلعه نو شهرری مفقود شده است، اظهار نمود: همكاران ما در پلیس آگاهی تمام احتمالات را درباره پرونده این دختربچه بررسی كردند.
وی اضافه كرد: با بررسی فیلم های به دست آمده از دوربین های مداربسته تا به این لحظه به این نتیجه رسیده ایم كه بحث ربایش كودك مطرح نیست چونكه در فیلم ها معلوم است كودك با پای خودش از محل دور می شود و كسی او را نمی برد.
سردار لطفی اظهار داشت: در صحبت هایی كه با خانواده كودك شده است خانواده مظنون به فرد خاصی نیستند و همین طور خود پدر و مادر این فرزند دارای سابقه كیفری نیستند.
وی افزود: پیش بینی اولیه پلیس این است كه شاید كودك در داخل كانال آب كه در آن نزدیكی بوده افتاده كه بنا بر همین پیش بینی روز گذشته متخصصان پلیس و آتش نشانی این مساله را بررسی كردند اما تابحال خوشبختانه جسدی از این كودك داخل كانال آب پیدا نشده است.
سردار لطفی درانتها اضافه كرد: شبانه روز در حال بررسی این پرونده هستیم و دادستان شهرری هم جهت بررسی ابعاد بیشتری از این مساله وارد عمل شده اند.


منبع:

1398/07/01
19:18:08
5.0 / 5
4314
تگهای خبر: پلیس , پلیس آگاهی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane