رئیس شورای شهر تهران: خط 7 مترو ایمن است

رئیس شورای شهر تهران: خط 7 مترو ایمن است

به گزارش بیمه خانه رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به افتتاح خط 7 مترو كه مقرر است فردا و با حضور شهردار تهران صورت گیرد، اظهار داشت: این خط از ایمنی لازم برخوردار می باشد و مشكلی در آن وجود ندارد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، محسن هاشمی رفسنجانی درانتها یكصد و شصتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نیمه راه شورا قرار داشتیم كه گزارشی كوتاه از اقدامات و عملكرد كمیسیون های تخصصی شورا توسط روسای این كمیسیون ها ارائه شد.
وی اضافه كرد: هر یك از كمیسیون ها گزارشی از آنچه كه بعنوان برنامه های خود ظرف دو سال قبل بود ارائه كردند و برنامه های آینده خودرا نیز تشریح كردند. در ادامه، انتخابات ریاست شورا انجام شد كه ریاست شورا با ۱۸ رای و نایب رییس با ۱۷ رای و همین طور منشی ها با ۱۶ و ۱۴ رای انتخاب شدند و ثباتی در شورا به وجود آمد.
وی افزود: امیدواریم همین ثبات در مدیریت شهری هم ظرف سال های آینده حفظ شود تا شاهد انجام اقداماتی خوب و موثر باشیم. شورای شهر تهران در این دوره فعالیت قابل قبولی داشته و از فعالیت آن می توان دفاع كرد و كوشیدیم تا همان وعده هایی را كه داده بودیم را عملی نماییم.
رییس شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود درباب آنچه كه بعنوان وعده به مردم شهر تهران داده شده و كوشش برای عمل به آنها انجام شده، اظهار داشت: برای مثال ما به شفافیت بیشتر وعده داده بودیم كه دیدید برای این مساله اقدامات بسیار خوبی انجام شد و امروز مردم به خوبی می دانند در شورا چه می گذرد.
وی در پاسخ به سوالی درباب حفظ هیات رئیسه كه صرفا با هدف حفظ ثبات بوده یا اقدامی سیاسی بوده است، اظهار داشت: شورا سیاستی نداشته باشد اما همدلی و انسجام بین اعضا وجود داشته باشد كه هم به نفع شوراست و هم باید الگوی سایر شهرها باشد.
وی درباب سه رای سفید در انتخابات ریاست شورای شهر تهران نیز اظهار داشت: من نمی دانم آن سه نفر چه كسانی بودند؟ اما تلاش می كنم به شكلی رفتار كنم كه این سه رای سفید هم در آینده تغییر كند.
هاشمی در تشریح اولویت های شورای شهر تهران در سومین سال از فعالیت خود، اظهار داشت: بحث آلودگی هوا و ترافیك و معضلات اجتماعی از درخواست های شهروندان است كه تلاش می نماییم این موضوعات را بیشتر مورد توجه قرار دهیم.
وی در پاسخ به سوالی درباب سفر خود به شهر ارومچی در غرب چین اظهار داشت: در آنجا اقدام مثبتی در حوزه واگن سازی و خطوط بی آر تی در جریان است كه من برای بازدید به آنجا رفته بودم. در آنجا ۷ خط مترو به ظرفیت سه میلیون نفر ایجاد می شود كه سفر من هم سفری كاری برای برخی همكاری ها در آینده بود.
رییس شورای اسلامی شهر تهران درباب محكومیت ناهید خداكرمی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران نیز اظهار داشت: این حكم هنوز قطعی نشده و ما با دستگاه قضایی رایزنی خواهیم كرد تا تخفیف بیشتری برای ایشان اعمال شود.
وی درباب افتتاح خط ۷ مترو تهران نیز اظهار داشت: این خط از ایمنی لازم برخوردار می باشد و من فردا در مراسم‌ فتتاح آن حضور پیدا خواهم كرد.
منبع:

1398/06/03
19:38:41
5.0 / 5
4562
تگهای خبر: ترافیك , مراسم‌
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane