افتتاح دو ایستگاه نیمه شرقی خط هفت مترو بزودی

افتتاح دو ایستگاه نیمه شرقی خط هفت مترو بزودی

بیمه خانه: مدیرعامل متروی تهران از اقدامات انجام شده برای افتتاح نیمه شرقی خط هفت مترو با دو ایستگاه آگاهی داد.


علی امام در گفت و گو با ایسنا، در مورد سرانجام افتتاح نیمه شرقی خط ۷ مترو با بیان این كه به دنبال تعطیلی خط ۷ مترو اقدامات فنی برای به سازی و ایمن سازی این خط آغاز شد، اظهار نمود: نهایتا در سال قبل بخش میانی این خط، حدفاصل مهدیه تا نواب به طول ۷ كیلومتر و با پنج ایستگاه راه اندازی شد.
وی با بیان این كه در اسفندماه سال قبل نیز بخش شمالی خط ۷ حدفاصل نواب تا میدان صنعت به طول ۷.۵ كیلومتر با دو ایستگاه افتتاح شد، اظهار داشت: هم اكنون بخش شرقی این خط حدفاصل بسیج تا مهدیه با دو ایستگاه بسیج و مهدیه به طول ۸.۵ كیلومتر در حال افتتاح است.
مدیرعامل متروی تهران با بیان این كه ایستگاه مهدیه ایستگاه تقاطعی خط ۱ و ۷ است كه در امر جابه جایی مسافر و مدیریت سفر نقش زیادی دارد، اضافه كرد: امیدواریم طی هفته آینده و به مناسبت اعیاد پیش رو بتوانیم این خط را وارد مدار بهره برداری نماییم.
امام با بیان این كه با شروع به كار این دو ایستگاه كل ۲۲ كیلومتر خط هفت وارد مدار بهره برداری می شود، اظهار نمود: ایستگاه بسیج تا صنعت بطور كامل با ۱۰ ایستگاه وارد مدار خواهد شد.
مدیرعامل متروی تهران با بیان این كه در خط ۷ مترو ۲۲ ایستگاه وجود دارد كه تابحال ۱۲ ایستگاه آن افتتاح شده است و مابقی ایستگاه ها نیز به تدریج تا آخر سال وارد مدار بهره برداری خواهند شد، اضافه كرد: به مردم قول داده ایم كه از مهرماه جاری هر ماه یك ایستگاه افتتاح شود كه تا آخر سال شش ایستگاه این خط مترو افتتاح می گردد.
منبع:

1398/05/18
16:20:39
5.0 / 5
5086
تگهای خبر: مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان بیمه خانه
بیمه خانه Bime khane