فرمانده انتظامی خراسان شمالی:

پرونده قتل در بجنورد با خودكشی قاتل بسته شد

پرونده قتل در بجنورد با خودكشی قاتل بسته شد

بیمه خانه: فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری عوامل وقوع یك فقره قتل در بجنورد و خودكشی قاتل آگاهی داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار علیرضا مظاهری اظهار نمود: به دنبال دریافت شكایتی در خصوص یك مورد فقدانی همسر توسط فردی به هویت مشخص در تاریخ ۲۲ اردیبهست ماه امسال بلافاصله مراتب در دستور كار كاراگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
مظاهری افزود: برابر اظهارات شاكی در خصوص اینكه همسرم به هویت م. ر بعد از خارج شدن از منزل به بهانه وصول كردن یك فقره چك تابحال بازگشت ای نداشته مراتب با عنایت به اهمیت سوژه با انجام تحقیقات میدانی و بازنگری دوربین های مداربسته محل های تردد مورد ادعای شاكی و سایر اقدامات فنی و پلیسی لازم مورد پیگیری قرار|گرفت.
وی اشاره كرد: در ادامه رسیدگی پرونده و انجام تحقیقات میدانی شوهر فقدانی به هویت مشخص به همراه مادر و برادرش از شهرستان بجنورد به صورت شبانه متواری كه این امر ظن كارآگاهان را درباب به قتل رسیدن فقدانی بیشتر كرد.
وی اضافه كرد: كارآگاهان با هماهنگی مقام قضائی طی اقدامات فنی محل حضور افراد متواری به صورت لحظه ای را كنترل كه نامبردگان دائماً در حال جا به جا كردن محل مخفیگاه خود در شهرستان های مشهد، ساری و اصفهان بودند بطوریكه در چندین نیابت ستاندن شده و اعزام ماموران به محل پیش از حضور ماموران متواری می شدند تا اینكه در زمان اعزام ماموران به مشهد مقدس شوهر فقدانی با مصرف قرص برنج در بیمارستان امام رضا (ع) مبادرت به خود كشی و دو نفر دیگر از افراد متواری به هویت های مشخص دستگیر شدند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینكه متهمان در بازجویی های به عمل آمده به وقوع قتل توسط شوهر فقدانی اعتراف و اعلام كردند كه جسد مقتول در داخل چاه در كنار كارگاه بلوك زنی واقع در ابتدای ورودی شهرستان بجنود است.
مظاهری اشاره كرد: بعد از اعترافات متهمان سریعاً كارآگاهان به همراه رئیس پلیس آگاهی استان و دادیار پرونده، عوامل امدادی، تشخیص هویت و پزشكی قانونی به محل عزیمت كه مشاهده شد یك حلقه چاه حدود دو متری در كنار كارگاه موجود كه بعد از حفر آن به وسلیه بلوك سیمانی اطراف داخل چاه بسته شده كه با كنده كاری به عمل آمده مشخص شد در پشت بلوك های نصب شده به صورت ماهرانه ای با سیمان اطراف چاه مهار شده كه با استفاده از بیل میكانیكی و كنده كاری در نهایت جسد مقتول ازداخل چاه كشف و جهت تعیین علت تامه فوت به پزشكی قانونی منتقل و متهمان بعد از تكمیل تحقیقات برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.


منبع:

1398/04/27
10:35:33
5.0 / 5
5512
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane