هاشمی: مدیریت شهری نتوانسته انتظار شهروندان تهرانی را تأمین كند

هاشمی: مدیریت شهری نتوانسته انتظار شهروندان تهرانی را تأمین كند

بیمه خانه: رییس شورای شهر تهران عنوان نمود كه مدیریت شهری نتوانسته با وجود گام های مثبت انتظار شهروندان تهرانی را تامین كند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، محسن هاشمی بامداد امروز در سخنان خود در ابتدای جلسه علنی شورای شهر تهران اضافه كرد: با اتمام مهلت عرضه پیشنهادات اعضای شورا برای بررسی لایحه برنامه سوم توسعه، جمع بندی و بررسی پیشنهادات از جانب كمیسیون های تخصصی شروع شده است.

وی با اشاره به رأی معنادار مردم و مشاركت آنها در مدیریت شهری، افزود: باید فراتر از تبلیغات، ابتدا استانداردسازی را از ساختار و عملكرد مدیریت شهری آغاز كنیم؛ چون كه با یك سازمان فربه آلوده به رانت، موازی كار و ناكارآمد روبه رو هستیم كه نمی تواند خدمات مناسبی را به شهروندان بدهد.

رییس شورای شهر تهران با بیان این كه 14 ماه از حضور ما در شورای شهر می گذرد و دو شهردار از این شورا رای اعتماد گرفتند، اظهار داشت: در این مدت گام های موثری در جهت شفاف سازی و كاهش شهرفروشی انجام شده، اما این كارها نتوانست انتظارات مردم را برآورده كند.

وی با بیان این كه شهرداری تهران برای بهبود عملكرد و پاسخگویی به نیاز مردم باید تحول درونی داشته باشد و از معیارهای علمی به جای رویكردهای سلیقه ای استفاده شود، افزود: پیكره مدیریت شهری تهران ناموزون، فربه، نامتوازن، سردرگم، كند و كدر است و با این وضعیت نمی توان به مدیریتی پایدار، هوشمند، شفاف، موثر و چابك دست یافت و اگر می خواهیم حركت درستی داشته باشیم، ساختار برنامه سوم باید بر مبنای كاهش هزینه های اداره شهر و اولویت بندی نیازها باشد.

رییس شورای شهر تهران با بیان این كه اگر می خواهیم در راه درست حركت نماییم باید ریل گذاری برنامه سوم به درستی صورت گیرد، اظهار داشت: بیشتر از 100 پیشنهاد برای برنامه سوم توسعه عرضه شده است كه در كمیسیون های تخصصی این مساله با دقت بالایی بررسی می گردد.





1397/07/29
13:41:41
5.0 / 5
4972
تگهای خبر: خدمات , شهرداری , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane