معاون امنیتی و انتطامی استانداری خوزستان:

۱۳۰ گذرنامه جعلی در مرز شلمچه كشف و ضبط شد

۱۳۰ گذرنامه جعلی در مرز شلمچه كشف و ضبط شد

بیمه خانه: شلمچه - معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان اظهار داشت: تاكنون۱۳۰ گذرنامه جعلی در پایانه شلمچه كشف و ضبط شد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، قدرت اله دهقان ظهر امروز در جمع خبرنگاران اضافه كرد: به رغم تاكیدات و سفارش های فراوان به زائران در خصوص اینكه ویزای خویش را از دفاتر معتبر تهیه كنند اما شاهد آن هستیم كه برخی ها به علت آنكه افراد سودجو ویزای ارزان تر می فروشند اقدام به دریافت این ویزاها می كنند و این در شرایطی است كه اینگونه ویزاها به صورت حتم جعلی و دارای مشكل هستند.
وی اظهار نمود: امروز هم همچون روزهای گذشته نیروهای شورای تامین، قرارگاه و خدمات رسان و سایر همكاران در بخش های مختلف به انجام وظیفه خود در ارائه خدمات مطلوب به زائران می پردازند.
دهقان خاطرنشان كرد: شاهد حضور خوب زائران در مرز شلمچه هستیم كه این روند در خلال روزهای آتی افزایش چشمگیری خواهد داشت.
معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان با اشاره به فعالیت دو مرز چذابه و شلمچه برای عبور زائران اربعین به عراق اظهار داشت: ظرفیت و امكانات بسیار خوبی در دو مرز بخصوص شلمچه برای زائران تدارك دیده شده است و تمام كسانی كه در این منطقه حضور بیافتند بدون هیچگونه چشم داشتی به زایران اباعبدالله الحسین خدمات متنوع و مجانی عرضه می كنند.
دهقان بدون ذكر تعداد، از دستگیری تعدادی از افرادی كه در كار صدور جعل ویزای تقلبی در دو مرز شلمچه و چذابه فعالیت داشتند، اطلاع داد.
وی بار دیگر از زایران خواست تا ویزای خویش را از دفاتر معتبر تهیه كنند.

1397/07/27
19:02:28
5.0 / 5
5374
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane