رییس پلیس راه استان سمنان:

۳۰۰ نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی استان سمنان شناسایی شد

۳۰۰ نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی استان سمنان شناسایی شد

بیمه خانه: به گزارش بیمه خانه، رئیس پلیس راه استان سمنان از شناسایی 300 نقطه حادثه ساز در جاده های استان آگاهی داد و اظهار داشت: عوامل پلیس راه، راهداری و هلال احمر در نقاط مختلف جاده های استان مستقر هستند.سرهنگ موسی بزرگی در گفت و گو با خبرنگار مهر، ضمن بیان این که ۳۰۰ نقطه حادثه خیز در استان سمنان پیش بینی شده است، اشاره کرد: استقرار دستگاه های امداد و خدمات رسان برای کاهش حوادث جاده ای در روزهای نوروز در دستور کار قرار گرفته است.
وی با اعلان اینکه سرعت و خواب آلودگی به سبب خستگی زیاد همچون با اهمیت ترین عوامل تصادفات بین شهری در استان سمنان است، اشاره کرد: تاکید ما به مردم استراحت ۱۰ دقیقه ای پس از هر ۱۲۰ دقیقه رانندگی در راه های استان است.
رئیس پلیس راه استان سمنان اظهار داشت: تعامل بین دستگاه های عضو ستاد خدمات سفرهای نوروزی مانند پلیس راه، هلال احمر و راهداری و… در کاهش تصادفات جاده ای مؤثر است، ابراز کرد: پویشی تحت عنوان به رفت در پست های نوروزی هلال احمر به وجود آمده که یکی از بهترین اقدامات شمرده می شود برای اینکه فرصتی را برای استراحت مسافران مهیا می سازد.
بزرگی با اعلان اینکه استراحتگاه های مختلفی نیز در راه های استان سمنان به وجود آمده تا مسافران نوروزی خستگی بگیرند، اظهار داشت: خستگی و خواب آلودگی با اهمیت ترین عامل تصادفات در استان سمنان شمرده می شود که قسمتی از آن به فرهنگ سازی نیز باز می گردد.
وی با اعلان اینکه جاده های استان سمنان در روز دوازدهم فروردین ماه شاهد ترافیک پرحجم اما روان است، اشاره کرد: مسافران نوروزی که به ویژه به مشهد سفر کرده اند بازگشت خودرا به لحظات آخر پایانی تعطیلات موکول نکنند.

1403/01/12
15:20:47
5.0 / 5
85
تگهای خبر: پلیس , ترافیك , خدمات , مسافر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane