جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان:

دستگیری سارق به عنف در دامغان

دستگیری سارق به عنف در دامغان

به گزارش بیمه خانه، جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری سارق به عنف در دامغان آگاهی داد و اظهار داشت: این متهم قصد کشتن خانم 25 ساله را داشت.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ سید علی میر احمدی ظهر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان با اعلان اینکه در پی شکایت فردی در خصوص ورود یک سارق به خانه در دامغان موضوع در دست بررسی قرار گرفت، اظهار داشت: بررسی ها نشان داد که صاحب خانه احیانا متهم را شناخته و برای جلوگیری از شناسایی مبادرت به کشتن او کرده بود.
وی ضمن بیان این که این خانم ۲۵ ساله موفق به فرار و مراجعه به پلیس شده است، اضافه کرد: این خانم در اظهارات خود اظهار داشت که متهم قصد خفه کردن او را داشته است.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی استان سمنان ضمن بیان این که باتوجه به حساسیت موضوع اقدامات فنی برای دستگیری این سارق به کار گرفته شد، اظهار داشت: با تجهیزات به روز طی عملیات غافلگیرانه متهم شناسایی، دستگیر و به پلیس انتقال یافت.
میراحمدی در ادامه اشاره کرد: متهم در بازجویی های فنی به اقدام برای کشتن خانم جوان اعتراف و انگیزه خودرا احتمال شناسایی هویت توسط این خانم هنگام سرقت از منزل عنوان کرده است.
وی بابیان این که تحقیقات برای کشف جرایم احتمالی از این متهم همچنان ادامه دارد، اضافه کرد: متهم به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شده است.


منبع:

1402/07/06
13:21:10
5.0 / 5
228
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane