فرمانده انتظامی گیلان خبر داد؛

اجرای ۲۸۰۰ طرح امنیت محله محور در گیلان

اجرای ۲۸۰۰ طرح امنیت محله محور در گیلان

به گزارش بیمه خانه، فرمانده انتظامی گیلان از اجرای 2800 طرح امنیت محله محور در این استان آگاهی داد و اظهار داشت: امنیت عمومی بر پایه همراهی مردم با پلیس استوار است.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سردار عزیزاله ملکی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: برقراری و حفظ امنیت خط قرمز پلیس در بخش های مختلف است.
وی از اجرای حدود ۲۸۰۰ طرح امنیت محله محور در گیلان آگاهی داد و اضافه کرد: این آمار در ۵ ماهه گذشته با کمک و مشارکت پایگاه های بسیج تحقق پیدا کرده است.
فرمانده انتظامی گیلان از اجرای بیش از ۱۰۰ مرحله طرح پاکسازی نقاط آلوده در استان آگاهی داد و افزود: اقدامات شاخصی در بخش مقابله با سرقت و قاچاق کالا در گیلان انجام شده است.
ملکی با اشاره به اهمیت مشارکت دوسویه مردم و پلیس در ایجاد نظم و امنیت، بیان کرد: امنیت عمومی بر پایه مشارکت و همراهی مردم با پلیس استوار است.
وی از کشف ۶۰۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر در گیلان آگاهی داد و اضافه کرد: در این جهت ۱۵۷۶ نفر خرده فروش مواد مخدر در عملیات های مختلف دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی گیلان از کشف حدود ۲۵۰۰ فقره سرقت در استان آگاهی داد و بیان کرد: در عملیات های مختلف ۳۳۷۰ نفر سارق و ۸۴ نفر مالخر شناسایی دستگیر و به مرجع قضائی معرفی گشتند.

1402/06/08
08:02:35
5.0 / 5
234
تگهای خبر: انتظامی , پلیس , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane