مدیركل سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی وزارت علوم خبر داد

تشکیل کارگروه تخصصی عفاف و حجاب در دانشگاه های کشور

تشکیل کارگروه تخصصی عفاف و حجاب در دانشگاه های کشور

به گزارش بیمه خانه، مدیرکل سیاست گذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزرات علوم، تحقیقات و فناوری از تشکیل کارگروه تخصصی عفاف و حجاب در دانشگاه های کشور اطلاع داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، محمد مهدی ذوالفقارزاده مدیرکل سیاست گذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزرات علوم، تحقیقات و فناوری در رویداد تعالی حکمرانی عفاف و حجاب اظهار داشت: اقدامات در حوزه عفاف وحجاب در قسمت های سیاستی، تبینی، تشویقی، اثباتی و … است.
وی از تشکیل کارگروه تخصصی عفاف و حجاب در دانشگاه ها کشور اطلاع داد و اظهار داشت: ابلاغ همه مصوبات در رابطه با عفاف و حجاب و پوشش به دانشگاه ها انجام شده است. راهبردهای پشتیبانی، ترویج مطالعات و پژوهش، آموزش، استفاده بهینه از ظرفیت ساختارها و رعایت الزامات نگرشی متولیان و مجریان و همینطور مواجهه هوشمندانه و مدبرانه بعنوان راهبردها در دانشگاه ها بعنوان راهبردها در نظر گرفته شده است.
ذوالفقارزاده تصریح کرد: ابلاغ استفاده از ظرفیت اساتید محبوب و موثرین دانشگاهی و اولویت دهی به دانشجویان هنجار شکن در اعزام به راهیان نور و راهیان پیشرفت و همینطور تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در ستاد وزارت علوم و کل دانشگاه ها از دیگر اقدامات انجام گرفته است.
مدیرکل سیاست گذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزرات علوم، تحقیقات و فناوری همینطور از اجرای طرح حریم فرهیختگی اطلاع داد و اظهار داشت: این اقدام در جهت توسعه فرهنگ پوشش و عفاف و حجاب صورت گرفته است.
منبع:

1402/06/05
13:17:31
5.0 / 5
206
تگهای خبر: آموزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane