رییس سازمان اجتماعی كشور خبر داد

عرضه گزارش های ماهانه حوزه صدمه های اجتماعی در جلسات شورای اجتماعی کشور

عرضه گزارش های ماهانه حوزه صدمه های اجتماعی در جلسات شورای اجتماعی کشور

به گزارش بیمه خانه، رئیس سازمان اجتماعی کشور از عرضه گزارشات ماهانه حوزه صدمه های اجتماعی در جلسات شورای اجتماعی کشور اطلاع داد.


محمد عباسی در گفت و گو با ایسنا، در تشریح روند مقابله با صدمه های اجتماعی و عرضه این گزارش ها به مقام معظم رهبری اظهار داشت: مقام معظم رهبری و دفترشان با دغدغه بسیار، موضوعات در ارتباط با صدمه های اجتماعی را دنبال می کنند و پیگیری ها در این زمینه به صورت مشخص به رئیس جمهور محول شده است.
وی ادامه داد: به همین دلیل در دولت سیزدهم آیت الله رییسی اقدامات در ارتباط با کاهش صدمه های اجتماعی را پیگیری می کنند و آنها به صورت ماهانه که بعضاً به صورت هفتگی و از راه تماس تلفنی موضوعات به صورت موردی توسط رئیس جمهور دنبال می شود.
وی افزود: ریاست شورای اجتماعی کشور بر عهده رئیس جمهور است که در این شورا جلسات حداقل به صورت ماهانه برگزار می گردد و تمامی اقدامات و گزارش ها به استحضار اعضا و رئیس می رسد.
رئیس سازمان اجتماعی کشور در رابطه با ساماندهی و تشکیل بازارهای مرزی و موضوعات در ارتباط با کولبران هم اظهار داشت: موضوعات در ارتباط با بازارهای مرزی در حوزه اقتصادی وزارت کشور دنبال می شود و شیوه کار به استانداران سراسر کشور ابلاغ گردیده است.
وی ادامه داد: از باب این که این فعالیت ها امکان دارد تبعات اجتماعی داشته باشد موضوعات را دنبال می کنیم؛ در واقع در جلسات توجه به مسائلی که می تواند رفتارهای غیرقانونی، استثمار، عدم توجه به موضوعات منطقه ای و توسعه مناطق را به همراه داشته باشد، را بررسی می نماییم و تبعات ناشی از این مسائل را بازگو می نماییم.
عباسی تصریح کرد: نتایج سنجش تاثیرات تصمیم ها در حوزه کولبران در جلسات کمیسیون مربوط مطرح می شود ولی ساختارهای بازارهای مرزی، چگونگی فعالیت ها و مقررات آنها توسط حوزه اقتصادی وزارت کشور اتخاذ می شود.1402/05/28
12:23:11
5.0 / 5
295
تگهای خبر: بازار , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
بیمه خانه Bime khane