مدیركل رفاه شهرداری تهران خبر داد

پرداخت کمک هزینه 30 میلیون تومانی کفن و دفن به کارکنان شهرداری تهران

پرداخت کمک هزینه 30 میلیون تومانی کفن و دفن به کارکنان شهرداری تهران

بیمه خانه: به گزارش بیمه خانه، مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران از تخصیص کمک هزینه ۳۰ میلیون تومانی کفن و دفن به کارکنان شهرداری تهران اطلاع داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، محمد بنی حسن از سرمایه انسانی بعنوان ارزشمندترین منبع سازمانی یاد کرد و اظهار داشت: جذب نیروی شایسته و تلاش در جهت بهره گیری از توانمندی و تخصص افراد مهم ترین مولفه در جهت تحقق اهداف پیشبینی شده است که البته دستیابی به این امر جز با فراهم سازی شرایط مطلوب رفاهی و ایجاد انگیزه برای کارکنان ممکن نخواهد بود.
بنی حسن با اشاره به اینکه نبود سیاستهای تشویقی، رخوت، بی انگیزگی، کم کاری و در نتیجه ترک فعالیت نیروی انسانی را باعث خواهد شد، اضافه کرد: فراهم سازی شرایط مساعد و برخورداری از حداقل های رفاهی و معیشتی ضمن تأثیر مثبت در نگهداشت سرمایه های سازمانی، افزایش بهره وری و خدمت رسانی موثر را به دنبال خواهد داشت.
مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران همچون اقدامات رفاهی این دوره مدیریت شهری را رونمایی از بسته خرسند ساز و اجرای سیاستهای تشویقی ویژه کارکنان عنوان نمود و خاطرنشان کرد: اولین بسته خرسند ساز در ۱۴ محور و در جهت پاسخگویی به نیازهای درمانی، گردشگری، اقتصادی و شغلی همکاران از آبان ماه سال قبل درحال اجراست و ان شاالله دومین بسته هم بزودی رونمایی خواهد شد.
بنی حسن با اشاره به اینکه خرسند ساز تنها در رابطه با رفاه اجتماعی کارکنان نبوده و مراقبت و همراهی با همکاران در شرایط ناگوار را هم مورد توجه قرار داده است، از پرداخت هزینه کفن و دفن کارکنان و افراد درجه یک آنان در چارچوب محور غمخوار اطلاع داد و اظهار نمود: به منظور همدردی با کارکنان و تسکین آلام آنان در همان ساعات ابتدایی بعد از وقوع این رویداد غمناک، بدون انجام مراحل اداری، ۳۰ میلیون تومان مساعده پرداخت می شود.
مدیرکل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: پرداخت کمک هزینه در جهت جبران هزینه مراکز مشاوره روانشناختی جهت کاهش تبعات ناشی از سوگ مبحث مهم دیگری است که در بسته خرسند ساز پیشبینی شده است.
طبق گزارش اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران، او در آخر با اشاره به اینکه شهرداری تهران از معدود سازمانهایی است که این نوع از حمایتها را برای کارکنان خود پیشبینی نموده است، اضافه کرد: این مبلغ تابحال به حساب ۴۱۸ نفر از کارکنان واریز شده است.
منبع:

1402/05/24
08:22:22
5.0 / 5
167
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane