استقرار آتش نشانان در 60 نقطه مهم پایتخت در عاشورای حسینی

استقرار آتش نشانان در 60 نقطه مهم پایتخت در عاشورای حسینی

به گزارش بیمه خانه، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آماده ‎باش کامل ۱۳۷ ایستگاه آتش نشانی پایتخت در روز عاشورای حسینی اطلاع داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، جلال ملکی همینطور از استقرار ۱۵۲ نیروی آتش نشان در ۶۰ نقطه مهم تهران همزمان با روز عاشورا اطلاع داد و خاطرنشان کرد: ۴۰ دستگاه خودروی سنگین، ۱۶ خودروی سبک و چهار دستگاه موتور سیکلت در نقاط مهم و پرتردد همچون میادین، چهارراه ها و مقابل مهدیه ها، شبستان ها و حسینیه های مهم و معتبر مستقر می شوند.
ملکی با اشاره به اینکه دراین روزها برخی از مدیران ارشد عملیات با خودروهایی که در اختیار دارند درحال سرکشی از محل استقرار تکایا و ایستگاه ها هستند، تاکید کرد: خوشبختانه در ایام گذشته و تاسوعای حسینی، مورد مهمی از حوادث در رابطه با هیئات مذهبی، تکایا، مساجد و ایستگاه های صلواتی به آتش نشانی گزارش نشده است.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به مردم سفارش کرد که در تکایا ایمنی را رعایت و در صورت وقوع حادثه خونسردی خویش را رعایت نمایند و از محل حادثه فاصله بگیرند.
او همینطور خاطرنشان کرد: از شهروندان می خواهیم در هنگام حرکت دسته های سوگواری، در صورت تردد خودرو های امدادی و آتش نشانی، راه را برای عبور باز کنند.
برپایه گزارش شهر، ملکی با اشاره به دلیل حوادث احتمالی پیرامون تکایا و مساجد در روزهای محرم، خاطرنشان کرد: آتشسوزی ناشی از سیم کشی برق، تخریب تکیه ها، آتشسوزی در آشپزخانه ها به علت خرابی اتصالات گاز و مواردی از این قبیل، علت حوادث در این ایام است.
منبع:

1402/05/06
18:11:45
5.0 / 5
173
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane