لایحه اصلاحیه توسعه و بهبود خدمات ایمنی و آتش نشانی تهران به تصویب شورای شهر رسید

لایحه اصلاحیه توسعه و بهبود خدمات ایمنی و آتش نشانی تهران به تصویب شورای شهر رسید

بیمه خانه: اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اکثریت آرا لایحه اصلاحیه مصوبه توسعه و بهبود خدمات ایمنی وآتش نشانی را به تصویب رساندند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و پنجاه و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران بررسی اصلاحیه مصوبه توسعه و بهبود خدمات ایمنی وآتش نشانی را در دستور کار خود داشتند که در همین راستا قدرت اله محمدی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اظهار داشت: ما ظرف دو روز تأییدیه صدور پروانه را صادر می نماییم و اعلام کردیم اگر از سه روز گذشت، به خودی خود تأیید شده است.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شورای اسلامی شهر تهران با اعلان اینکه تعداد ایستگاه های آتش نشانی تهران زیاد است، اشاره کرد: ما چاره ای نداریم و باید ظرف چهار دقیقه به محل حوادث برسیم و بر این اساس باید تعداد ایستگاه ها را تا آن زمان که کارگاه ها به خارج از شهر منتقل نشدند، افزایش دهیم.
در ادامه مهدی اقراریان رییس کمیته نظارت شورای شهر تهران نیز اظهار داشت: سازمان آتش نشانی بارها و بارها برای اصلاح وضع بازار هشدار داده و اگر مقرر است صدا و سیما گزارشی منتشر کند نباید یک طرفه باشد.
وی ادامه داد: در این گزارش شهرداری تهران از قول افراد مورد خطاب قرار داده شد که اجازه بازسازی نداده در حالی که شهرداری تنها برمبنای مقررات می تواند مجوز صادر کند. خوب است که آقای مخبر از بازار بازدید کنند، اما خواهش می نماییم دولت مشارکت کند تا مشکل بازار برطرف شود.
وی ادامه داد: باید با تمام دستگاه های مربوطه مکاتبه شود تا این دستگاهها به وظایف خود در عرصه ایمنی ساختمان ها عمل کنند.
به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، نهایتاً بعد از بحث و بررسی لایحه اصلاحیه مصوبه توسعه و بهبود خدمات ایمنی وآتش نشانی با رأی اکثریت اعضای شورای شهر تهران به تصویب رسید.1402/04/12
08:29:49
5.0 / 5
849
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane