سرپرست فرماندهی انتظامی پردیس خبر داد؛

دستگیری ۲ قاتل متواری در پردیس

دستگیری ۲ قاتل متواری در پردیس

به گزارش بیمه خانه، سرپرست فرماندهی انتظامی پردیس از دستگیری دو قاتل متواری در پردیس اطلاع داد و اظهار داشت: با تلاش پلیس دو قبضه سلاح سرد که آلات قتل بودند هم در محل حادثه کشف شد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ سیدحجت الله پور نجفی قبل از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: در پی دریافت خبری در خصوص نزاع و درگیری منجر به قتل در محله ای از بومهن (بلوار کشاورزی) موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضائی در دستور کار فرماندهی انتظامی پردیس قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در بررسی و پیگیری کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد که مقتول در روز حادثه با دو نفر به هویت م-س و ع-ت درگیر شده و توسط سلاح سرد متأسفانه به سبب شدت جراحات وارده فرد مجروح در بیمارستان فوت می کند.
سرپرست فرمانده انتظامی پردیس با اعلان اینکه با تحقیقات و پیگیری های به عمل آمده مشخص شد فردی که از اقوام عاملان قتل بوده به آنها پناه داده است که با شناسایی فرد مذکور و دستگیری وی محل اختفای متهمین و قاتلان شناسایی و دو نفر قاتل دستگیر شدند.
پور نجفی با اعلان اینکه متهمین در ابتدا منکر هرگونه اقدامی بودند ولی در برخورد با مستندات و شواهد پلیسی لب به اعتراف گشوده و به بزه ارتکابی خود اعتراف کردند اضافه کرد: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی دو قبضه سلاح سرد که از آلات قتل بودند در نزدیکی محل حادثه نیز کشف شد.
وی بیان داشت: متهمین دستگیر شده ضمن تشکیل پرونده برای آنها تحویل مقام محترم قضائی شدند.
پور نجفی در ادامه عنوان داشت: پلیس با کسانی که بخواهند موجب بی نظمی در نظم و امنیت در هرجایی که متواری شوند برابر قانون به شدت با آنان برخورد می کند.


منبع:

1402/04/08
11:52:54
5.0 / 5
255
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane