اعتراف هولناك مرد به قتل همسرش، رازی كه دو ماه مخفی مانده بود

اعتراف هولناك مرد به قتل همسرش، رازی كه دو ماه مخفی مانده بود

به گزارش بیمه خانه بعد از گذشت قریب به دو ماه راز قتل زن توسط همسرش، در یك نزاع خانوادگی برملا شد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ جلیل موقوفه ای جانشین پلیس پیشگیری پایتخت اظهار داشت: از ظهر روز گذشته طی چندین نوبت به مأموران كلانتری ۱۵۷ مسعودیه درگیری و نزاع خانوادگی در یكی از محلات اعلام شده بود كه هربار با حضور مأموران در محل، افراد این خانواده به آرامش دعوت می شوند.

وی افزود: این گزارشات ادامه داشت تا اینكه حوالی ساعت سه صبح گزارش دیگری از همان محله تهران اعلام گردید و سریعاً مأموران كلانتری ۱۵۷ مسعودیه باردیگر به محل اعزام شدند كه در آنجا متوجه شدند مرد ۳۹ ساله ادعای قتل همسر ۳۸ ساله خویش را در مقابل خواهر زن ها و برادر زن هایش مطرح كرده است.

وی بیان كرد: گزارشات قبلی، سرآغاز درگیری این ماجرا بود كه قاتل از اسفند سال قبل با جواب های سربالای خود تلاش كرده بود ماجرای قتل همسرش را از بقیه پنهان كند تا اینكه در مراجعات مكرر خواهرزن ها و برادرزن هایش بالاخره لب به بازگویی واقعیت می پردازد. سرهنگ موقوفه ای خاطرنشان كرد: این مرد كه فرزند چهارساله ای هم از همسر خود دارد مدعی شده پنجم اسفند ماه گذشته حوالی ساعت پنج صبح، طی درگیری های متداول كه با همسرش داشته است وی را با دست خفه می كند؛ متهم ادعا نمود جسد همسرش را بعد از آنكه مطمئن می شود هیچ گونه علایم حیاتی ندارد، با پراید برادرش به تنهایی به حوالی امامزاده هاشم در جاده هراز می برد و در همان حوالی میان نخاله هایی پرتاب می كند و به خانه اش باز می گردد.

با هماهنگی های قضائی انجام شده، متهم برای انجام تحقیقات بیشتر و مشخص شدن انگیزه اش از ارتكاب به قتل در اختیار مأموران اداره دهم آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

1398/02/01
16:04:04
5.0 / 5
4338
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane