فرمانده انتظامی استان سمنان:

انجام 3 ماموریت پلیسی در استان سمنان

انجام 3 ماموریت پلیسی در استان سمنان

به گزارش بیمه خانه، سمنان_ فرمانده انتظامی استان سمنان با اعلان اینکه پلیس طی شبانه روز گذشته سه عملیات ویژه را در شاهرود، دامغان و سمنان به انجام رساند، اظهار داشت: در با اهمیت ترین خبر سارقان زغال به دام پلیس افتادند.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ جلیل موقوفه ای شامگاه یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان ضمن بیان این که طی شبانه روز گذشته سه عملیات ویژه پلیسی در استان به انجام رسیده است، اظهار داشت: دستگیری سارق زغال، سیم و کابل مخابراتی و اراذل مخل امنیت با اهمیت ترین رویدادهای پلیسی در استان سمنان را شامل می شود.
وی ضمن بیان این که در با اهمیت ترین خبر پلیسی شبانه روز گذشته سارق زغال در دامغان به دام پلیس افتاد، اضافه کرد: این سارق به انجام سرقت ۴۰۰ تن زغال به ارزش ۱۵ میلیاردریال طی بازه یک ساله اعتراف کرده است.
فرمانده انتظامی استان سمنان با اعلان اینکه راننده کامیون حمل کننده زغال های سرقتی نیز دستگیر شده است، اظهار داشت: در بازجویی های تخصصی مشخص شد که راننده زغال را با قیمتی پایین تر از بازار از فردی در معدن خریداری می کرده است که هر دو نفر دستگیر شدند.
موقوفه ای ضمن بیان این که سارق ۲۴ ساله سیم و کابل مخابراتی توسط کلانتری ۱۱ شاهرود دستگیر شد، اشاره کرد: این فرد که بتازگی از زندان آزاد شده به انجام ۱۷ فقره سرقت سیم و کابل اعتراف کرده است.
وی از شناسایی و دستگیری پنج نفر از اراذل و اوباش نوظهور در پارک شقایق شهر سمنان آگاهی داد و اضافه کرد: این افراد به جرم عربده کشی، قدرت نمایی و تخریب اموال عمومی و ایجاد رعب و وحشت اهالی و کسبه دستگیر شدند.


منبع:

1402/03/29
13:02:35
5.0 / 5
254
تگهای خبر: انتظامی , بازار , پلیس , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane