مدیركل آموزش های شهروندی شهرداری تهران عنوان كرد

مأموریت های شهرداری برای آموزش های شهروندی به تهرانی ها

مأموریت های شهرداری برای آموزش های شهروندی به تهرانی ها

به گزارش بیمه خانه، مدیرکل آموزش های شهروندی شهرداری تهران از ایجاد مدیریت واحد در حوزه آموزش های شهروندی در شهرداری تهران اطلاع داد.


مهدی امیری در گفتگو با ایسنا، با بیان اینکه امسال توجه زیادی به آموزش های شهروندی شده است، خاطرنشان کرد: در نظر داریم که بتوانیم مدیریت واحد در حوزه آموزش شهروندی ایجاد نماییم که این مهم در احکام برنامه توسعه و بودجه شهرداری تهران دیده شده است.
وی با بیان اینکه واحدهای مختلف در شهرداری تهران همچون پسماند، مدیریت بحران، آتش نشانی و غیره در حوزه آموزش شهروندان فعال می باشند، اظهارکرد: در نظر داریم که دبیرخانه واحد آموزش های شهروندی در شهرداری تهران ایجاد نماییم که همه آموزش ها واحد باشند.
مدیرکل آموزش شهروندی شهرداری تهران با بیان اینکه ما دو دسته مأموریت در حوزه آموزش های شهروندی داریم، اظهار داشت: یک دسته از مأموریت ها ناظر بر فعالیتهای شهرداری تهران است همچون مبحث پسماند، ایمنی، مدیریت بحران و حمل و نقل و... و دسته دیگر مأموریت ها در حوزه فرهنگ عمومی همچون اخلاق و آداب شهروندی است که این مهم هم در دستور کار اصلی ما قرار دارد.
وی با بیان اینکه از سال قبل توجه ویژه ای به مسئله صدمه های اجتماعی کردیم اظهار نمود: همینطور مسئله رعایت حقوق آپارتمان نشینی و بحث تکریم و احترام در چارچوب آداب و احکام شهروندی در دستور کار قرار دارد.1402/03/19
14:22:15
5.0 / 5
214
تگهای خبر: آموزش , حمل و نقل , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane