معاون سازمان شهرداری ها عنوان كرد

احصاء 82 ایراد اساسی بین شهرداری ها و وزارتخانه ها

احصاء 82 ایراد اساسی بین شهرداری ها و وزارتخانه ها

بیمه خانه: معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از احصاء 82 ایراد اساسی بین شهرداری ها و وزارتخانه ها آگاهی داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، مسعود نصرتی در رویداد ملی تعالی حکمرانی شهری که عصر امروز در وزارت کشور برگزار گردید، اظهار داشت: شهرداری ها لحظه ای، خدمات ارائه می کنند و به عنوان داشبورد نظام از آنها یاد می شود و مردم وقتی به شهرداری ها وارد می شوند کاری ندارند که این یک سازمان غیر دولتی است بلکه توقعات شان را در سطوح بالاتر مطرح می کنند.
وی با اعلان اینکه مقرر است شهرداری ها که دست شان در جیب شهروندان است شهر را از نظر فاکتورهای مختلف پیشرفت دهند، عنوان کرد: شهرداری ها مقرر است با شوراها کار کنند و جذب سرمایه گذار، اشتغالزایی، توسعه و... داشته باشند و هم اکنون شهرداری هایی موفق هستند که بالاترین تعامل را با نهادهای مختلف داشته باشند.
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اضافه کرد: ما با ۱۵ شهردار جلسه گذاشته و ۸۲ ایراد اساسی که میان شهرداری های کشور و وزارتخانه ها بوده را احصا کردیم که مقرر است در این سلسه جلسات این مشکلات را حل نماییم.
منبع:

1402/03/09
11:16:48
5.0 / 5
248
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane