مومنی خبر داد

مسدودی یک لاین از بزرگراه فتح به غرب به سبب ترکیدگی لوله آب

مسدودی یک لاین از بزرگراه فتح به غرب به سبب ترکیدگی لوله آب

بیمه خانه: معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از مسدودی یک لاین از بزرگراه فتح به غرب به سبب ترکیدگی لوله آب آگاهی دادبه گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ احسان مؤمنی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درباب وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت اظهار داشت: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران بوسیله دوربین های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد شروع ترددها و افزایش ترافیک در معابر اصلی و بزرگراهی شهر تهران از ساعات ابتدایی بامداد امروز بودیم.
وی اضافه کرد: در بزرگراه شهید زین الدین در راه شرق به غرب از صیاد، بزرگراه بابایی در راه شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه یادگار امام (ره) در راه جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در راه جنوب به شمال از گلشن دوست شاهد شروع بار ترافیکی هستیم.
سرهنگ مؤمنی اظهار داشت: در راه جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی در راه شرق به غرب از پیش از پل صیاد، بزرگراه صدر در راه شرق به غرب از نوبنیاد، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل ها و در راه غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان شروع بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد می باشیم.
سرهنگ مؤمنی افزود: در بزرگراه های شهید حکیم در راه غرب به شرق از حدود شهید ستاری، شهید همت در راه غرب به شرق حوالی جنت آباد، شیخ فضل الله در راه غرب به شرق از جناح تا ستاری دارای ترافیک درحال حرکت است.
وی بیان داشت: خیابان آزادی در راه غرب به شرق از استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع)، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی و درحال حرکت هستند.
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: تردد موتورسواران در داخل تونل ها ممنوعست برای اینکه موتورسیکلت بر روی دوچرخ درحال حرکت است و با کوچک ترین انحراف و ضربه واژگون شده و از آنجائیکه دیواره های تونل ها از بتن تولید شده بمحض برخورد سر موتورسواران با آن سبب حوادث غیرقابل جبران برای موتورسواران خواهد شد. وی از راکبین موتورسیکلت خواست به سبب انباشت گازهای آلاینده در داخل تونل ها و احتمال واژگونی ناگهانی موتورسیکلت به سبب بیهوشی و تصادفات بدون برخورد، از تردد داخل تونل ها جدا خودداری نمایند و همیشه از کلاه ایمنی و استاندارد جهت ترددهای خود در سطح شهر بهره گیرند.
وی اضافه کرد: با بررسی ها و کارشناسی که درباب تردد از داخل تونل ها توسط موتورسواران انجام شد مشخص شد که میان دو موتورسیکلتی که یکی از آنها از روی پل و پشت چراغ قرمز هم ایستاده بود و موتورسیکلتی که از داخل تونل تردد کرده بود مشخص گردید که تنها ۶ دقیقه فرق بین این دو تردد وجود دارد و تنها ۶ دقیقه موتور سواری که از داخل تونل حرکت کرده بود زودتر به انتهای تونل توحید رسید پس بخاطر ۶ دقیقه زودتر رسیدن از تردد داخل تونل ها اجتناب کنند.

1402/03/03
14:12:35
5.0 / 5
343
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane