مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران تاكید كرد:

نگاه ویژه مدیریت شهری به سلامت جسمانی و ایجاد نشاط اجتماعی در پایتخت

نگاه ویژه مدیریت شهری به سلامت جسمانی و ایجاد نشاط اجتماعی در پایتخت

به گزارش بیمه خانه، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران به نگاه ویژه مدیریت شهری دوره ششم به سلامتی و نشاط اجتماعی اصرار کرد و اضافه کرد: 60 مجموعه ورزشی بسته شده نیازمند اورهال در تهران هم اکنون به کمتر از 10 مجموعه رسیده اند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، اوجاقی در آئین بهره برداری از مجموعه ورزشی شهدای شهرک نفت، اظهار داشت: عزمی درباب توجه به روح شهر و حال مردم در مدیریت شهری دوره ششم وجود دارد. اساسا کسی احساس خوشبختی می کند که از سلامتی جسمانی، روانی و نشاط اجتماعی برخوردار باشد. بی شک همه این موارد با ورزش دست یافتنی است؛ پس تاکید مدیریت شهری توجه ویژه به ورزش شهروندی است.
وی افزود: ۶۰ مجموعه ورزشی در تهران برای اورهال بسته بود که امروز این تعداد به کمتر از ۱۰ مجموعه رسیده است. علاوه بر این رویدادهایی با هدف بالا بردن روحیه شهروندان نیز تعریف شده است.
اوجاقی اشاره کرد: سرانه ورزشی ۳۸ سانتیمتر مربع سهم شهرداری تهران است که اگر سرانه های ورزشی روباز را نیز در نظر بگیریم باز هم به یک متر مربع نمی رسد در حالی که متوسط جهانی سرانه ورزشی حدود دو متر است.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران اظهار داشت: خوشبختانه جشنواره های آرمان اجرائی شد که ذیل آن رویدادهای ورزشی مختلفی طراحی و اقشار مختلف جامعه در آن در نظر گرفته شدند که می توان نقش به سزایی در ایجاد سلامتی و نشاط اجتماعی داشته باشد.
منبع:

1402/02/17
00:09:52
5.0 / 5
363
تگهای خبر: سازمان , شهرداری , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane