فرمانده انتظامی سمنان خبر داد؛

اجرای طرح ضربتی پلیس در پارک ها و بوستان های شهرستان سمنان

اجرای طرح ضربتی پلیس در پارک ها و بوستان های شهرستان سمنان

بیمه خانه: فرمانده انتظامی شهرستان سمنان از اجرای طرح پاکسازی پارک ها و بوستان های شهر سمنان از وجود معتادان و هنجارشکنان برای رفاه و امنیت بیشتر شهروندان آگاهی داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی انتظامی استان سمنان، سرهنگ اسداله ناکینی از اجرای طرح پاکسازی پارک ها و بوستان های شهر سمنان از وجود معتادان و هنجارشکنان برای رفاه و امنیت بیشتر شهروندان آگاهی داد.
وی اضافه کرد: برابر گزارش های مردمی و تماسهای ۱۱۰ در خصوص وجود معتادان متجاهر و برخی از هنجارشکنان و افراد مزاحم در پارک ها و بوستان های سطح شهر سمنان که موجب سلب آسایش شهروندان شده است، موضوع بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان سمنان به تشکیل چندین تیم تخصصی و عملیاتی برای پیگیری و شناسایی نقاط آلوده اشاره و اضافه کرد: در این جهت با برنامه ریزی هدفمند، تیم های گشتی بصورت محسوس و نامحسوس در مدت ۴۸ ساعت نشانگاه های مورد نظر را به دقت بررسی کردند.
ناکینی از توقیف ۲۹ دستگاه خودرو و موتورسیکلت مزاحم و فاقد مدارک، دستگیری بیش از ۲۵ نفر معتاد متجاهر و مزاحم به همراه کشف مقادیری انواع مواد مخدر، آگاهی داد و گفت: معتادان متجاهری که از سطح پارک ها و بوستان ها جمع آوری شدند به کمپ های ترک اعتیاد منتقل شدند.
وی خطاب به شهروندان اظهار داشت: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، معتادان متجاهر و افراد هنجار شکن، بدون دخالت و درگیری با آنان، مراتب را سریعاً به پلیس ۱۱۰ اعلام تا در کوتاهترین زمان ممکن توسط مأموران انتظامی به موضوع رسیدگی شود.

1402/02/15
02:50:16
5.0 / 5
270
تگهای خبر: انتظامی , پلیس , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane