پلیس راهور تهران اعلام كرد

ترافیک در زین الدین، بابایی، همت، ‬حکیم، ‬نواب، آزادی و استادمعین

ترافیک در زین الدین، بابایی، همت، ‬حکیم، ‬نواب، آزادی و استادمعین

به گزارش بیمه خانه، رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از ترافیک در زین الدین، بابایی، همت، ‬حکیم، ‬نواب، آزادی و استادمعین اطلاع داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ علی اصغر شریفی در مورد وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در بامداد روز یکشنبه بیست و یکم اسفند ماه ۱۴۰۱ عنوان کرد: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از راه دوربین های کنترل ترافیک داشتیم، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در معابر شهر تهران در بامداد امروز بودیم.
سرهنگ شریفی افزود: بزرگراه شهید همت در راه غرب به شرق حوالی جنت آباد، شهید حکیم در راه غرب به شرق از حدود شهید ستاری، شیخ فضل الله در راه غرب به شرق از جناح دارای ترافیک می باشند.
وی ادامه داد: بزرگراه شهید زین الدین در راه شرق به غرب از صیاد، بزرگراه بابایی در راه شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه یادگار امام (ره) در راه جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در راه جنوب به شمال از گلشن دوست شاهد بار ترافیکی هستیم.
سرهنگ شریفی اظهار داشت: مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، بزرگراه شهید حاج قاسم سلیمانی در راه شرق به غرب از پیش از پل صیاد بزرگراه صدر در راه شرق به غرب از نوبنیاد، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل ها و در راه غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد می باشیم.
وی بیان داشت: خیابان آزادی در راه غرب به شرق از استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع)، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از آغاز بامداد در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراه ها درحال اجراست و زرنگ بازی ها به حرکت منظم و مرتب در خروجی رمپ ها تبدیل گشته است.


منبع:

1401/12/22
12:46:16
5.0 / 5
77
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
بیمه خانه Bime khane