بذرپاش:

بعضی پیمانکاران مسکن مهر فراری هستند

بعضی پیمانکاران مسکن مهر فراری هستند

به گزارش بیمه خانه، وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: در پروژه مسکن مهر بعضی تعاونی ها وفای به عهد نکردند، قراردادهایی با پیمانکاران بستند که تعدادی از آنها فراری هستند.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، مهرداد بذرپاش در مراسم‌ فتتاح ۲۲۰۰ واحد مسکونی در شهر جدید هشتگرد اظهار داشت: سه ماه است که در مسئولیت سنگین وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته ام که امیدوار هستم بتوانم از زیر این مسئولیت سنگین بیرون بیایم و مدیون خون شهدای عزیز نشوم.
وی با اشاره به طولانی شدن پروژه مسکن مهر اشاره کرد: مردم گناهی نکرده اند که به اعتماد ما مسئولین ثبت نام کردند و پروژه ها بر زمین مانده است. وقتی این مشکلات انباشته می شود سایر بخش ها هم تعطیل می ماند.
بذرپاش اشاره کرد: اگر واحدها با قیمت تمام شده آن زمان به پایان می رسید منابع موجود می توانست صرف خدمات و زیرساخت ها شود. البته به فضل خدا کارها را بهتر انجام می رسانیم و سال ۱۴۰۲ تحول خوبی در طرح های مسکونی خواهیم داشت.
وزیر راه و شهرسازی با اعلان اینکه ۷۰۰۰ واحد مسکن مهر شهر جدید پرند طی روزهای اخیر افتتاح شده است، اظهار داشت: در پرند ۲۸۰۰ واحد آماده تحویل است. در شهر جدید پردیس هم به زودی ۱۰ هزار واحد مسکونی را افتتاح می نماییم.
بذرپاش تصریح کرد: متاسفانه بعضی تعاونی های مسکن مهر وفای به عهد نکردند. قراردادهایی با برخی پیمانکاران بستند که آنها فراری شدند. در حقیقت مردم پول دادند و به خانه هم نرسیدند. این موارد هم در دولت سیزدهم رسیدگی می شود.
منبع:

1401/12/19
11:26:47
5.0 / 5
253
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane