انتقاد عضو شورای شهر از عدم پوشش کافی اقدامات شهرداری تهران در صداوسیما

انتقاد عضو شورای شهر از عدم پوشش کافی اقدامات شهرداری تهران در صداوسیما

به گزارش بیمه خانه، یک عضو شورای شهر تهران ضمن انتقاد از عدم پوشش کافی اقدامات شهرداری تهران توسط صداوسیما بر ضرورت رفع مشکلات سازمان فاوای شهرداری تهران تاکید نمود.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، مهدی بابایی در جریان یکصدوسی وچهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری ضمن اشاره به آزادسازی باغ ۷۰۰۰ متری در منطقه پنج تهران که ۱۰ سال در تصرف غیرقانونی برخی افراد بود، اظهار داشت: در جریان آزادسازی این باغ متصرفان غیرقانونی با بستن راه، ایجاد آتشسوزی و سنگ پرانی موجبات زخمی شدن همکارانمان در شهرداری تهران را فراهم کردند.
بابایی با بیان اینکه برخی در کلانتری محل همکاری نمی کردند افزود: با ورود فرمانده ارشد انتظامی تهران این اموال برگردانده شد.
وی ضمن اشاره به افتتاحیه ۱۵۰۰ هکتار از جنگل کاری رینگ اطراف تهران با حضور رئیس جمهور از این اقدام قدردانی نمود و اضافه کرد: در یک اقدام ویژه صداوسیما این رویداد را پوشش کافی نداد در زمانی که رهبر معظم انقلاب برجهاد تبیین تاکید دارند انتظار می رود صداوسیما خدمات شهرداری را به صورت کامل پوشش دهد.
این عضو شورای شهر تهران در رابطه با وضعیت هوشمند سازی و مبحث IT در سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران هم اظهار داشت: از معاونان شهردار درخواست می کنم که این مورد را به شهردار تهران منتقل کنند و وضعیت این سازمان مورد توجه قرار گیرد تا در آینده باعث سوال از شهردار تهران نشود.
منبع:

1401/12/16
14:18:09
5.0 / 5
123
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane