اعزام نیروهای خدمات شهری و ماشین آلات سنگین به مناطق سیل زده

اعزام نیروهای خدمات شهری و ماشین آلات سنگین به مناطق سیل زده

بیمه خانه: رئیس شورای اسلامی شهر تهران از ارسال ۱۲۰ دستگاه انواع ماشین آلات سنگین و ۳۵۰ نفر از نیروهای خدمات شهری شهرداری تهران به مناطق سیل زده سه استان گلستان، لرستان و خوزستان آگاهی داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، محسن هاشمی رفسنجانی درانتها یك صدو سی و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تشریح مصوبات این جلسه با اشاره به بررسی سوژه كمك شهرداری تهران به مناطق زلزله زده استان های گلستان، خوزستان و لرستان اظهار داشت: شهرداری تهران لایحه دو فوریتی در این زمینه به شورای شهر تهران نمایش داد كه برمبنای آن شهرداری تهران می تواند كمك رسانی بیشتری برمبنای قانون به این مناطق داشته باشد. در حقیقت شهرداری تهران بر طبق این لایحه كمك های ریالی و لجستیك به مناطق سیل زده ارسال می كند و ساماندهی كمك های مردمی را باز انجام می دهد.
وی درباب تعیین سقف ۱۰ میلیارد تومانی برای كمك به مناطق سیل زده این استان ها و كفایت این بودجه با عنایت به حجم سنگین خسارات اظهار داشت: قرار نیست شهر تهران همه هزینه های این مساله را تأمین كند. بالقطع این مبلغ به همراه ۱۲۰ دستگاه انواع ماشین آلات سنگین برای كمك رسانی می تواند نقش مؤثری داشته باشد. همین طور ۳۵۰ نفر نیرو از حوزه خدمات شهری به این مناطق اعزام شده اند.
رئیس شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت های خود درباب تجمع بعضی از رانندگان مینی بوس و حمل و نقل عمومی مقابل درب شورای شهر تهران همزمان با برگزاری یكصد و سی و پنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: اعتراض این رانندگان درباب سوژه طرح ترافیك و زوج و فرد است. اعتراض آنها به دست بنده هم رسیده كه آنرا به كمیسیون تخصصی یعنی كمیسیون حمل و نقل ارجاع داده ام؛ بالقطع این كمیسیون سوژه را بررسی خواهدنمود و به دست معاون شهردار باز می رساند و در نهایت نظر قطعی شهرداری وقتی به شورای شهر آمد اعلام خواهد شد.
وی ادامه داد: در جلسه امروز بررسی پلاك ثبتی هفت ملك و تشخیص باغ بودن یا نبودن آنها باز در دستور كار اعضای شورای شهر تهران قرار گرفت كه از این هفت مورد سه ملك، باغ بودنشان تأیید نشد و چهار مورد دیگر بعنوان باغ تشخیص داده شد.1398/01/25
15:16:21
5.0 / 5
5410
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane