سرهنگ بهرامی خبر داد

دستگیری ۱۳ محکوم متواری و ۲ اختلاسگر

دستگیری ۱۳ محکوم متواری و ۲ اختلاسگر

به گزارش بیمه خانه، رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از دستگیری۶۷ متهم در زمینه اختلال در وضعیت اقتصادی کشور اطلاع داد.سرهنگ بهرامی رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به فعالیت پلیس امنیت اقتصادی در طرح های مبارزه با جرایم اقتصادی اظهار داشت: ۶۷ متهم در زمینه اختلال در وضعیت اقتصادی کشور شناسایی و دستگیر شدند که در این حوزه ۳۸ پرونده برای آنها تشکیل شد.
وی اضافه کرد: همینطور در زمینه فرار مالیاتی سه متهم، زمین خواری سه متهم، اختلاس دومتهم و محکومان متواری ۱۳ متهم شناسایی و دستگیر شدند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با اشاره به اینکه ۱۰۴ متهم در مبارزه با جرایم امنیت اقتصادی شناسایی و دستگیری شدند، عنوان کرد: ۵۳ فقره پرونده در زمینه جرایم اقتصادی به ارزش یک هزار و ۸۷۳ میلیارد تومان تشکیل و ۱۰۴ متهم دستگیر شدند.
بهرامی اظهار داشت: اجرای ۹ مرحله طرح مبارزه با اختلال گران ارزی و بازدید از ۱۲ واحد صنفی، تشکیل ۳۴ فقره پرونده، دستگیری ۶۳ نفر متهم و کشف سه هزار و ۳۱۴ واحد انواع ارز به ارزش ۳۶ میلیارد تومان از دیگر اقدامات پلیس امنیت اقتصادی برای ایجاد نظم و انضباط در بازار ارز بوده است.
وی اضافه کرد: ۱۷ نفر از محکومان متواری پرونده های مالی که تحت پیگرد محاکم قضایی بودند، شناسایی و دستگیر شدند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ تاکید کرد: در زمینه مبارزه با قاچاق کالا ۷۷ فقره پرونده تشکیل و ۵۸۴ هزار و ۱۹۶ قلم کالای قاچاق شامل لوازم خانگی، ابزار آلات، لوازم الکترونیکی و جانبی، پوشاک، تنباکو، مواد غذایی و غیره کشف شده است. بهرامی افزود: همینطور ۷۰۰ لیتر فرآورده های نفتی در این مرحله از طرح مبارزه با قاچاق کالا کشف شده است و ۴۶ خودرو از ۸۰ متهم دستگیر شده هم توقیف شده است.

1401/09/01
22:02:56
5.0 / 5
366
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane