رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ درخواست كرد؛

قاتل فراری را شناسایی کنید

قاتل فراری را شناسایی کنید

بیمه خانه: بیمه خانه: رییس پلیس آگاهی پایتخت، از انتشار عکس مرد جوانی که یک زن سالخورده را به قتل رسانده و متواری شده است، آگاهی داد.


به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی اظهار داشت: بهمن ماه سال ۱۴۰۰، رسیدگی به پرونده قتل یک زن سالخورده در خانه خود واقع در ولنجک توسط تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی شروع شد. وی ادامه داد: در تحقیقات میدانی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی مشخص شد، زن سالخورده که آثار کبودی روی گردنش مشهود بود توسط فردی ناشناس در اثر خفگی به قتل رسیده و طلاهایش به سرقت رفته است. رییس پلیس آگاهی تهران افزود: کارآگاهان که در جریان تحقیقات متوجه شدند پرستار مقتول مردی جوان بوده و از زمان وقوع جنایت توسط خانواده اش دیده نشده است، به این مساله مشکوک شدند و بررسی های کارآگاهی را کلید زدند.
این مقام انتظامی اشاره کرد: کارآگاهان در گام نخست با بهره بردن از اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند قاتل زن سالخورده پرستار وی بوده که بعد از ارتکاب این جنایت به مکانی نامعلوم متواری شده است. سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی افزود: با توجه به این که تحقیقات همچنان از طرف کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه دارد همین طور دستور بدون پوشش عکس متهم از طرف دادیار شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران جهت شناسایی از طرف شهروندان صادر گردیده است. رییس پلیس آگاهی پایتخت اشاره کرد: چنانچه شهروندان متهم فراری مذکور را شناسایی نمودند موضوع را به اداره دهم پلیس آگاهی با شماره تماس ۵۱۰۵۵۵۱۰ اطلاع دهند.


منبع:

1401/08/28
10:54:39
5.0 / 5
233
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane