پلیس راهور تهران بزرگ:

از سبقت و سرعت بدون مجوز خودداری کنید

از سبقت و سرعت بدون مجوز خودداری کنید

بیمه خانه: مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به وضعیت ترافیک معابر شهر تهران، نسبت به سرعت و سبقت بدون مجوز در معابر خلوت شهر هشدار داد.به گزارش بیمه خانه به نقل از مهر، با رصدی که بوسیله دوربین های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراه های پایتخت در صبحگاه امروز (پنج شنبه نوزدهم آبان ماه ۱۴۰۱) صورت گرفت، شاهد خلوتی در سطح معابر شهر تهران بودیم.
امروز پنج شنبه از شروع بامداد بار ترافیکی خاصی در معابر شهر تهران مشاهده نشد و رفت وآمد خودرو ها به سهولت انجام شده و ترافیک روانی وجود دارد.
در بقیه معابر، ممکنست با دیدن خلوتی معابر شهر تهران برخی رانندگان به فکر سرعت و سبقت در این معابر بیفتند و از خلوتی سطح شهر برای زودتر رسیدن بهره گیرند و یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی کشی را داشته باشند که پلیس به این دسته از رانندگان سفارش می کند فریب خلوتی معابر را نخورند چونکه همیشه حادثه در کمین است و سرعت های بالا همیشه خطرناک و خطرساز هستند پس رانندگان باید با رعایت قانون، همیشه با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبحگاهی شهر تهران تردد کنند.
تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور کنترل سرعت ها و سبقت ها حضور دارند چونکه برخی رانندگان با دیدن خلوتی معابر ممکنست سرعت خودروی خودرا بالا برده و موجب حادثه و تصادفات دلخراش شوند.
مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان خواست در معابر خلوت مراقب افزایش سرعت ها و سبقت های خود باشند و از عجله و شتاب مخصوصاً در معابر خلوت خودداری کرده و همیشه و در همه حال با سرعت مقرره و حتی کمتر از آن در معابر خلوت تردد کنند.


منبع:

1401/08/20
14:12:16
5.0 / 5
353
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بیمه خانه Bime khane