شهردار منطقه ۹ عنوان كرد

پیگیری مطالبات شهرداری از فرودگاه مهرآباد

پیگیری مطالبات شهرداری از فرودگاه مهرآباد

به گزارش بیمه خانه، شهردار منطقه ۹ آلودگی های صوتی و محیطی و مشکلاتی که مجموعه فرودگاه مهرآباد بخصوص برای ساکنین غربی تهران بوجود آورده را معضلی دانست که می بایست هر چه سریعتر حل و فصل شود.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، سید محمد رحیم مرتضوی ضمن اشاره به این که فرودگاه مهرآباد بیشتر از نیمی از مساحت منطقه ۹ را اشغال کرده، اظهار داشت: آلودگی های صوتی و محیطی و مشکلاتی که این مجموعه بخصوص برای ساکنین غربی تهران بوجود آورده از معضلاتی است که پیگیر حل آن هستیم، علاوه بر آن پیگیر احقاق حقوق شهروندان و دریافت مطالبات شهرداری از مجموعه فرودگاهی در جهت عرضه خدمات به مردم می باشیم.

وجود و فعالیت فرودگاه مهرآباد برای شهروندان غربی پایتخت آزار دهنده است

وی با اشاره به اینکه وجود و فعالیت فرودگاه مهرآباد برای شهروندان غربی پایتخت آزار دهنده است، اظهار داشت: در چشم انداز آینده شهر تهران تلاش می شود تا فرودگاه دیگر در مرکز شهر جایی نداشته باشد.
شهردار منطقه ۹ تصریح کرد: یکی از مطالبات جدی شهروندان انتقال فرودگاه مهرآباد است که این اقدام خیلی سخت و دشواری است؛ اما با عنایت به رشد و پیشرفت شهری، وجود فرودگاه مهرآباد در شهر بواسطه مخاطراتی که می تواند در دراز مدت برای مردم داشته باشد، توجیهی ندارد و حتما باید به حاشیه شهر منتقل شود.

طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۹، مرتضوی در خاتمه اظهار داشت: این مطالبه به حق شهروندان از جانب مجموعه شهری درحال پیگیری است و اگر فرودگاه مهرآباد به بیرون شهر منتقل شود فضای مناسبی برای توسعه شهری در بخش غربی شهر تهران مهیا خواهد شد.




منبع:

1401/08/10
10:16:20
5.0 / 5
422
تگهای خبر: خدمات , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
بیمه خانه Bime khane