معاون وزیر كشور:

حقانیت نیروی انتظامی در اغتشاشات اخیر ثابت شد

حقانیت نیروی انتظامی در اغتشاشات اخیر ثابت شد

به گزارش بیمه خانه، معاون وزیر و رئیس سازمان ثبت احوال کشور اظهار داشت: نیروی انتظامی حقیقتاً بازوی امنیت، اقتدار و سربلندی ملت ایران است.


به گزارش بیمه خانه به نقل از ایسنا، هاشم کارگر به مناسبت هفته نیروی انتظامی در نشست با تعدادی از مدیران و کارکنان نیروی انتظامی ضمن تبریک ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) با اشاره به اینکه کارکنان نیروی انتظامی از مخلص ترین اقشار بوده که در زمان اغتشاشات بار دیگر حقانیت خویش را ثابت کرده و نشان دادند با چه ظرفیت بالایی از امنیت تمام آحاد جامعه حفاظت می کنند، اظهار نمود: باید از نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت قدردانی کرده و پشتیبان آنان در انجام مأموریت ها و وظایفشان باشیم.
وی ضمن اشاره به این که برخی افراد به دنبال نابودی ایران هستند چون که نمی توانند چنین نظام مستحکمی را ببیند و باید بگوییم این خواسته را به گور خواهند برد، اظهار داشت: دشمنان در فتنه اخیر نیروی انتظامی را هدف گرفتند تا سپر امنیتی و دفاعی در درون کشور شکسته شود که مردم شریف با هوشیاری تمام و یکپارچه در مقابل این فتنه به پا خواستند.
رئیس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به اینکه نیروی انتظامی حقیقتا بازوی امنیت و اقتدار و سربلندی ملت ایران است اضافه کرد: نیروی انتظامی حق بزرگی بر تک تک مردم ایران دارد. به لطف پروردگار دلاور مردان این نیرو در عرصه های متعدد انقلاب اسلامی بخش عظیمی از تأمین امنیت کشور را بر عهده داشته اند و این مهم در پیشگاه خداوند متعال یک افتخار بزرگ و اجر معنوی بی نظیر است.
معاون وزیر کشور با اشاره به اینکه خدمت در نیروی انتظامی افتخار بزرگی است، خاطرنشان کرد: در تمامی اغتشاشات دشمنان مردم را هدف قرار دادند تا با ایجاد نارضایتی در آن از راه صدمه به اموال خصوصی و عمومی و تعطیلی کسب و کار به بخشی از اهداف شوم خود برسند؛ اما بار دیگر نیروی انتظامی با جانفشانی و صبر و حوصله و با همکاری بخش های دیگر و خصوصا مردم عزیز امنیت را برقرار کرده است.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان ثبت احوال کشور، کارگر در انتها با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در اربعین سال جاری هم خوش درخشید، اضافه کرد: اربعین حسینی سال جاری یک رزمایش جدی و مهم برای کشور بود که نیروی انتظامی در آن مسئولیت بزرگی داشت و موفق عمل کرد.
منبع:

1401/07/21
13:16:09
5.0 / 5
343
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بیمه خانه Bime khane